*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lepisto
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 172

    #1681
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Strip aga kui kannad näiteks 3 x 200 siis saad 3 osas lahti mängida blokkide kaupa boonust, võid kasvõi tunni aja sees kõik ülekanded teha

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #1682
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Selge, tänud!


      Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1683
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas StripPoker
        Selge, tänud!


        Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.
        Asjadel peaks vist 8 nädalat max olema, kui midagi poest tellisid, siis said kirja ka, kus kõik inf olemas ja VIP pood on vastamisel üsna aeglane ka.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1684
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas StripPoker
          Selge, tänud!


          Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.
          Minule tuli kohale 10 päevaga, triiksärgi, pusa ja naisele ühe kampsuni tellisin, probleeme ei olnud.

          Comment

          • raunooo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 422

            #1685
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            No ma tahaks enda iPodi kätte saada, aga alles kolm nädalat möödas, esimene kord kui midagi tellisin, siis läks vist 6 nädalat aega.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #1686
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kui mul on praegu Starsis käimas 1st deposit bonus, kas siis selle peab enne clearima kui uus reload bonus hakkab jooksma?

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #1687
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kui mul on praegu Starsis käimas 1st deposit bonus, kas siis selle peab enne clearima kui uus reload bonus hakkab jooksma?
                boonused pannakse ootelisti. Keegi ei võta sult boonuseid ära ja boonused ei kustu ära.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #1688
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kas fppde eest on mõtet osta pilet sunday millionsile? :D

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #1689
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Sunday milli pileti ostes on 1FPP väärtus 0.0159259....$
                    50$ boonuse ostes nt. 1FPP on 0.01 $
                    Kõige parem diil on osta 4000$ boonus, siis tuleb 1fpp=0.016 $
                    Ja vahel on saada insta cash boonuseid ka 0.016'ga

                    Ehk siis kui oled kõva grinder ja võtad 4000$ boonuseid, siis ei ole kõige parem diil.
                    Aga kui 4000$ boonuseid ei võta siis on üldiselt hea diil.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #1690
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tänud! :)
                      Väga ulmeliselt neid fppsi ei tule. Seepärast mõtlesingi, et võiks siis hoopis juba turnat proovida. Äkki hitib sealt midagi :D

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #1691
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        nl2s tegid silverstari ära?

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1692
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kohe saab tehtud :D
                          Mis siis?:D

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #1693
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Jennifer
                            Tänud! :)
                            Väga ulmeliselt neid fppsi ei tule. Seepärast mõtlesingi, et võiks siis hoopis juba turnat proovida. Äkki hitib sealt midagi :D
                            Tee FPP satikaid sunday millile. Tasub ära, tegelt ka. Tase olematu, hea value FPP-dele

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1694
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kaua Starsi klienditugi tavaliselt kirjadele vastab? Alguses oma kolmele esimesele kirjale neile sain vastused 3-5 tunni jooksul. Viimase kirjaga suunati mind edasi aga spetsiaalselt selliste juhtumite jaoks mõeldud osakonda. Sealt pole aga ~21 tundi mulle vastust tulnud. Seejuures pole ka probleem kuhugi pole lahenenud.
                              Peaksin veel edasi ootama või uue kirja saatma neile?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #1695
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Fabulous
                                Kaua Starsi klienditugi tavaliselt kirjadele vastab? Alguses oma kolmele esimesele kirjale neile sain vastused 3-5 tunni jooksul. Viimase kirjaga suunati mind edasi aga spetsiaalselt selliste juhtumite jaoks mõeldud osakonda. Sealt pole aga ~21 tundi mulle vastust tulnud. Seejuures pole ka probleem kuhugi pole lahenenud.
                                Peaksin veel edasi ootama või uue kirja saatma neile?
                                Oota ikka veel. Erinevate osakondade vastustega lähebki kõvasti kauem aega ning ma varuks kannatust, sest sealt võib vastus paar päeva hiljem tulla. Loomulikult loeb ka, see milline probleem on ja milline osakond vastab. Endal on nende poega kogemusi ja sealt tuli vastus alles kuskil 5 päeva hiljem.

                                Comment

                                Working...