*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas lebovend
    Olen juba mõnda aega mõelnud selle dataminemise kohta Starsis. Mis kurat see ikkagi siis tähendab, et
    illegaalne.

    Triobetis kasutasin ikka sellist võtet, et tegin 10 lauda lahti ja lasin kätel joosta ning ise samal ajal näiteks olin foorumis või chattisin MSNis või kratsisin munandeid ning siis mingi aja pärast tsekkisin lauad uuesti üle HUDi abil ja oli kohe kohe selge KAS on donke lauas ja KES on donkeyd.

    Nüüd Starsis ei julgegi seda võtet kasutada, kuna kes teab, mitu kätt võib laud lahti olla koos HEMiga, et asi muutuks illegaalseks. Ja seega istun Starsis nüüd korraga umbes 15 lauda, mängin kaasa 30 kätt ning siis hakkan vaikselt sulgema laudasid, kuni alles jääb 3-5 lauda, kus donkeyd säravad oma fullstackidega.

    Sest noh, see lobbyst statide vaatamine(keskmine pot, mitu inimest flopil), see on minu arvates ikka puhas kakk, sest kui lõpuks lauda istud, vahid 5le NITile otsa ja mõnele rotistunud shortstackerile.

    Kokkuvõtvalt siis küsimused: Mis hetkest algab datamining ja kui rangelt seda asja kontrollitakse....või kuidas üldse kontrollitakse?
    Kui Starsis hoiad laudu lahti ja sinule pole kaarde jagatud (sa sitting out või lambi laud lahti), siis HH (hand history) ei salvesta kõva kettale ning ükski tuntud pokkeriproge HEM ega PT3 (PT3-ega on erand) ei salvesta käsi su databaais. Hoia laudu lahti kasvõi 10,000 aastat!

    PT3 on lisajunn, et saad 30 kätt datamineda iga teatud aja tagant aga selleks pead PT3 restartima.

    Comment

    • vaenekala
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 148

      #182
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Selline juhtum mul praegu, et avan poker starsi panen sit&go ja ette ei tule midagi, naq ei lae neid mänge ette. Kuigi kõik filtrid ja mis iganes asjad veel on maas, kas viga minu arvutis või toimub neil seal midagi?
      tänud!

      Comment

      • kapiuksehing
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 33

        #183
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        serveri restart oli ja stars alles järgemööda käivitab süsteeme

        Comment

        • ActionJackson
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 231

          #184
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Inimesed on Starsis aru kaotanud vms. Minu limiitides on kõigis laudades ootajaid umbes poole laua mahutavuse jagu! Mingi Starsi huumor või pagan seda teab ...

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #185
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            kui starsi poest midagi tellida, siis saadetakse ka e-mailile kirjake confirmation vms. kas sellele kirjale tuleb vastata, esimest korda vastasin ehk confirmisin, aga rohkem ei viitsiks? lihtne küsimus seega...

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #186
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Lutzky
              kui starsi poest midagi tellida, siis saadetakse ka e-mailile kirjake confirmation vms. kas sellele kirjale tuleb vastata, esimest korda vastasin ehk confirmisin, aga rohkem ei viitsiks? lihtne küsimus seega...
              ei pea vastama

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #187
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #188
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lauriiii
                  Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)
                  Ei.
                  Steps tickets are not redeemable for cash or any other value.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas lauriiii
                    Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)
                    kilule lisaks, et $215 steps piletiga saad osta end sisse sunday millile, warmupile või muudele $215 turniiridele, kus siis rahasse tiksudes on kõige kiirem viis neid rahaks teha.

                    Comment

                    • lauriiii
                      Julm Donk
                      • Feb 2009
                      • 97

                      #190
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Selge, Tänud Teile :)

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #191
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kas waiting listis olemise arv on piiratud?? (et nagu kas on mingi max arv laudu milles korraga waitingus saad olla)
                        Et nagu praegu ei saa ennast ühelegi lauale waiting listi panna.. lihtsalt mitte midagi ei juhtu.. ???

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas taasver
                          Kas waiting listis olemise arv on piiratud?? (et nagu kas on mingi max arv laudu milles korraga waitingus saad olla)
                          Et nagu praegu ei saa ennast ühelegi lauale waiting listi panna.. lihtsalt mitte midagi ei juhtu.. ???
                          Ei ole piiratud aga arvan, et tegu on hetkel PokerStarsi poole jamaga.

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #193
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Restart softile ja korras jälle

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #194
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Vip poes april 1st speciali alt 1000fpp itemeid (genetically modified fish jne) ostes saab 16$ cashi otse kontole.

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #195
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Et neid kalu tasub osta siis.. ??? :D
                                ..või saan ma valesti aru?!.. see teeb ju 1FPP=0.16$

                                Comment

                                Working...