*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1651
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    95% ulatuses jah

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #1652
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Mis puudu jääb hetkel? Mul endal muidu TN trial 20pv pärast läbi saamas (algsele 30pv trialile keevitati TN poolt veel 40pv otsa) ja muidu ostuplaan. Aga kui tõesti saab sama tehtud siis super. Mängin xpadderi ja gamepadi abil lisaks TN´le.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1653
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Mul isiklikult olid nende AHK (peale move.ahk mida siiani kasutan) skriptidega pidevad jamad / peale starsi update`i aegajalt crashisid, osade interface oli pidevalt bugine - tekstid ei olnud loetavad jne. Võis olla mingi minu kala.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1654
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          no problemos for me, kui tahad kisa MSNs .. saad oma bet size panna jms

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1655
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas alaska
            Mul hangub pokerstarsi proge täielikult, kui proovin mingit lauda avada või kui olen ennast turnale registreerinud. Umbes 3 minuti pärast avab laua, aga midagi hiirega teha ei saa. Samuti hangub proge siis, kui ta sulgeda. Supportile saatsin eile juba kirja, lubasid technical teamile edastada. On kellelgi sarnast jama olnud ja kuidas lahenes?
            Hello

            Thank you for your email and for allowing us to be of assistance.

            The issue you are having is due to the way the new Notes.XML handles
            foreign/special characters in both player names and notes. Our programming
            team is aware of this and are currently working on a fix to be released in a
            future update.

            We apologize for any inconvenience caused and thank you for choosing PokerStars.

            Regards,

            Sean
            PokerStars Support Team

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #1656
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Nii küsimus.. tegin sissekeande, sain 150 boonuse.. kui nüüd tahan vaheepeal välja kanda raha, kas siis boonus aegub?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1657
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas farik666
                Nii küsimus.. tegin sissekeande, sain 150 boonuse.. kui nüüd tahan vaheepeal välja kanda raha, kas siis boonus aegub?
                EI

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1658
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Peale cashouti ei saaks enam boonuseid juurde, kui oleks alla $150 võtnud ja hiljem juurde sooviks.

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #1659
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ei? Kas nii ei olnud, et kannad raha Starsi ja pead 25% boonuse VPPdega lahti mängima? Lahtimängimise ajal cashouti ei tohi teha. Loogiliselt ei oleks sel boonusel ju mingit mõtet Starsi jaoks, kui ma kannan sinna 600$ täna sisse, saan 150$ selleeest boonuse ja homme teen cashoudi?

                    (Sry - ei saa ise hetkel Starsi lehele ligi, et reegleid uuesti lugeda)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1660
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      tegin cashoudi ja jookseb edasi

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #1661
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        ONgi siis nii, et kannan 600$ näiteks krediitkaardiga sisse, boonuse lahtimängimine hakkab pihta VPPdes ja võin oma 500$ homme välja kanda? Ja ikka boonuse 25% saan kätte kui lahti mängin???

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #1662
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          grrrrrrrrrrrrrrr inimesed....seda nämmutatakse siin iga reloadi ajal.
                          enne relaodi ei tohi sa teha cashouti kui on juba reload periood. kui oled teinud deposiidi mis sulle on andnud boonuse, siis tee cashoute palju tahad. kasvõi kogu rolli.
                          ahjaa...48h muidugi ei saa...aga see on alati nii.

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #1663
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Strip, aga selle 150$ lahtimängimiseks maksad sa starsile mitu korda rohkem raket ning neile sellest piisab. :)

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #1664
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Raket nad muidugi saavad ja eks sellest nad elavad.

                              Tuli meelde, et kandsin eile 25$ buddytransferiga teisele kasutajale Starsis. Rikkusin ära oma lootuse seda boonust nüüd saada?

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #1665
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas StripPoker
                                Tuli meelde, et kandsin eile 25$ buddytransferiga teisele kasutajale Starsis. Rikkusin ära oma lootuse seda boonust nüüd saada?
                                nüüd ei saa jah ..omg

                                Comment

                                Working...