*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #916
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tra.. maisaa aru milline see number üks istekoht on.. jutt siis sellest kui ma tahan oma istekohta FRis näiteks täpselt keskele alla määrata.. millise numbri ma siis panema pean HEMis?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #917
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Rage
      tra.. maisaa aru milline see number üks istekoht on.. jutt siis sellest kui ma tahan oma istekohta FRis näiteks täpselt keskele alla määrata.. millise numbri ma siis panema pean HEMis?
      Kohti hakatakse lugema chipikastist paremalt ja kellaosuti suunas.

      FR laud (6max, HU või mõni muu formaat, siis tuletage ise)

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #918
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Rage
        tra.. palju raisk.. 30-40k hande kuu jooksul peksta.. raskeks läheb.. mõte siis oleks enne 01.01.10 depo boonus lahti mängida ja cashoutida..
        Aga kanna vähem sisse. Kanna niipalju, mis üle jõi ei käi ära grindida. :)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #919
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          oo... tänud ranka.. selle peale ma ei tulnudki..

          maitaha vähem kanda.. ma tahan ikka maksimumi saada.. vaatab.. oktoobris võibolla teen nalja ära ja loodan et peale jaanuarit saab ikka raha kätte ka starsist..

          Comment

          • RistoR
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 117

            #920
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Tekkis küsimus first time boonuse kohta.

            Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600).

            Nagu aru saan siis ei pea esimene deposit olema 600$ et saada maksimum boonus vaid võin näiteks teha ka esimese 200$ ja siis 90 päeva jooksul lisaks 400$ ???.

            EDIT:
            Ise küsin ise otsin vastuse :D
            Leidsin juba vastuse ka teemat läbi lapates page 24 ranka says ''Reload ja kaasaarvatud uus $600 deposiiboonus on võimalik saada tehes 3 deposiiti erinevatel aegadel.''

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #921
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Jah, said õigesti aru

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #922
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Probleem järgmine, et mul ei näita lauas mu avatari, mis võib valesti olla ???

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #923
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Pole veel aktiveeritud.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #924
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Eeem, kaua see aktiveerimine aega võib võtta, ma tegin kasutaja juba vist 2 nädalat tagasi...

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #925
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas mislinn
                      Eeem, kaua see aktiveerimine aega võib võtta, ma tegin kasutaja juba vist 2 nädalat tagasi...
                      Võib-olla pilt ei ole sobilik.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #926
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Saada supporti kiri, küll nemad oskavad vastata.

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #927
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Ära karda Starsi e-maili saata. Üldiselt saab probleem kiiresti lahendatud.

                          E: Vapsik oli kiirem :D

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #928
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas mislinn
                            Eeem, kaua see aktiveerimine aega võib võtta, ma tegin kasutaja juba vist 2 nädalat tagasi...
                            support@pokerstars.com

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #929
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kui tahate avatari muuta/eemaldada/et kiiremini vastu võetaks siis saatke kiri support@pokerstars.com ja öelge, et nad eemaldaks Teie avatari või siis andke teada, et te lisasite just pildi ja et nad vaataks asja üle.

                              Nii käitudes on mul avatari vahetamine võtnud ca 10 minutit aega (vana eemaldamine ,uue panek, uuendamine)

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #930
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas ranka
                                Nii käitudes on mul avatari vahetamine võtnud ca 10 minutit aega (vana eemaldamine ,uue panek, uuendamine)
                                +1

                                Comment

                                Working...