*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #8416
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    proovisin mängida yle pika aja stackis. Tee v tina, aga alumised aktiivsed lauad ei hyppa stakki peale...mida nyyd teha
    Options-Advanced multitable options-kohe esimene valik linnuke teha.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #8417
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Options-Advanced multitable options-kohe esimene valik linnuke teha.
      thx, ei tea kuidas mul see linnuke ära kadunud oli

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #8418
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        thx, ei tea kuidas mul see linnuke ära kadunud oli
        Eiole oli linnukeste kadumis päev.Endal katus ka linnuke ära "Ära näita võitnud kätt" eest.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #8419
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Ma ainuke kellel metsik lag?

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #8420
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            mul just jäi 1 mingi 3ks minniks hanguma. ma ei tea kas peaks client restardi tegema või ära ootama

            EDIT: ootasin ära .. mingi 5 min oli koos ja siis tuli tagasi, vastane oli sit out
            Last edited by Char; 21.08.13, 16:36.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #8421
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              tra mis toimub. mingi hull idlemine sng laudades

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8422
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Huh.. Tore teada, et Starsi häda vähemalt. Täna oli server restart ka, et ilmselt sealt see häda pihta hakkas.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #8423
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  saatsin kompensatsiooni taotluse, kuna mitu turniiri läks tänu sellele p.....

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #8424
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Vastane järjest- Sit out/Disconnected/Mängus... Ulme. Endal mingilpõhjusel katkestusi ei ole.

                    Comment

                    • Ballahollic
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 388

                      #8425
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Ma suht pime vist aga kuhu stars mu käed salvestab? Ei leia settingutest seda kohta kust vaadata?!

                      Comment

                      • tonis
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 334

                        #8426
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        options - instant hand history options

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #8427
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          saatsin kompensatsiooni taotluse, kuna mitu turniiri läks tänu sellele p.....
                          Starsi klienditugi suutis reaalselt tilti ajada. Muu netiühendus oli 100% olemas.

                          "Tere Peeter,

                          Täname kirjutamast.

                          Oleme vaadanud üle Teie turniiride mänguajaloo järgnevatest
                          turniiridest, et näha kuidas mõjutasid ühenduse katkemised Teie
                          mängumärkide hulka:

                          777236480 - Ei ole materiaalselt mõjutatud.
                          777237726 - Ei ole materiaalselt mõjutatud.
                          777236945 - Ei ole materiaalselt mõjutatud.
                          777238044 - Ei ole materiaalselt mõjutatud.
                          777237187 - Kasum teenitud.
                          777235918 - Kasum teenitud.
                          777234774 - Kasum teenitud.
                          777237299 - Kasum teenitud.

                          Kahjuks peame teatama, et ühenduse katkemise probleemid ei mõjutanud
                          Teie mängu sedavõrd, et saaksime Teid mingil moel kompenseerida. Kui
                          soovite, võime saata ka Teie käte jaotuste ajaloo.

                          Palun pange ka tähele, et PokerStars ei olnud mõjutatud mingisugustest
                          serveri ega ühenduvuse probleemidest. Probleem oli seotud Teie arvuti
                          või kohaliku interneti varustajaga (ISP); vastasel juhul oleksid ka
                          teised mängijad ühenduvuse kaotanud, seda aga ei juhtunud.

                          Interneti ühenduste katkemine erinevatel põhjustel on paratamatult
                          Internetis pokkerimängimise riski osa. Kasvõi ärilistel põhjustel ei ole
                          meil võimalik olla vastutav kõikide mängijate internetiühenduse eest.

                          Turniirireeglite punktis 18 seisab:

                          "18. Osaledes turniirides nõustub mängija riskiga, et
                          internetikatkestused on osa probleemidest, mis võivad olla tekitatud
                          arvuti ja interneti serverite vahel. Selleks võib olla ühenduse
                          hakkimine (lag), seiskumine või mõni muu probleem, mis on mängija
                          arvutis või internetis.

                          *"PokerStars ei võta mittemingisugust vastustust mängija ühenduse
                          katkestuste eest. Vastutuse võtame ainult enda serveri probleemide
                          juhul."

                          Täielik ülevaade reeglitest on saadaval siin:

                          Play in some of the biggest and best poker tournaments online at PokerStars™ – the home of poker.


                          Palun andke meile teada kui saame Teile veel kuidagi kasulikud olla, ja
                          täname, et valisite PokerStarsi.

                          Lugupidamisega,

                          Timo I.
                          PokerStarsi Klienditugi"

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #8428
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Kui keegi veel oli eile ca 18.30 hädas Pokerstarsi laudade hangumisega, palun pange kasutajanimed mulle pm.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #8429
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Kui keegi veel oli eile ca 18.30 hädas Pokerstarsi laudade hangumisega, palun pange kasutajanimed mulle pm.
                              Mul hangub praegu ikka korralikult

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #8430
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kaua standardina cashout starsist SEBi aega võtab?

                                Comment

                                Working...