*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #961
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mis see on mingi tavaline teema.. et iga kord kui ma starsi tööle panen, ütleb ta et uus update on olemas.. peale OK nuppu korraks vilksatab miski downloadi aken ja siis edasi on success ja OK?

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #962
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Vapsik
      Ühendus on küll kohati jamanud, aga support on olnud sama kiire kui alati.
      Sisselogimine on väga kehv juba mitu päeva, lihtsalt nagu ei connecti.
      Kui sisse logib, siis pärast kõik ok. Mis toimub?

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #963
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Rage
        mis see on mingi tavaline teema.. et iga kord kui ma starsi tööle panen, ütleb ta et uus update on olemas.. peale OK nuppu korraks vilksatab miski downloadi aken ja siis edasi on success ja OK?
        Tavaline küll ei tohiks olla. A kui vahetad näiteks kaartide kujunduse ise tehtud/tõmmatud kaartide vastu, siis ta teeb koguaeg kiire update'i ja paneb deafult kaardid tagasi.
        Et ta update'i ei teeks tuleb oma shortcutti muuta. Deafuldis avab ta PokerStarsUpdate.exe, see tuleb PokerStars.exe'ks muuta

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #964
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          ärge unustage isnta cash boonuseid osta.
          1K$ peab meeldima :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #965
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Kas Starsi kuu lõppeb meie aja järgi kl 7.00 homme hommikul?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #966
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pastilaa
              Kas Starsi kuu lõppeb meie aja järgi kl 7.00 homme homikul?
              oli küll nii

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #967
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                ty

                Comment

                • Simka11
                  Julm Donk
                  • Mar 2009
                  • 61

                  #968
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  just tahtsin sama küsida, et mis kell lõpeb see kuu. krt 7 hea, see tähendab et tuleb õhtul natuke grindida ja goldstar käes. loodab vähemalt, 610 vvp punkti puudu hetkel.

                  Algselt postitas pastilaa
                  Kas Starsi kuu lõppeb meie aja järgi kl 7.00 homme hommikul?

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #969
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    see kuu polegi mingeid special boonuseid?? või reload bontsikuid?

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #970
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas farik666
                      see kuu polegi mingeid special boonuseid?? või reload bontsikuid?
                      Algselt postitas kilu6
                      Tuletaks ajalugu ka meelde. Eelmised reload bonused:

                      Jul 2008, 20% up to 150 ??, 20xVPP
                      Oct 2008, 20% up to $200, 20xVPP
                      Mar 2009, 20% up to $120, 20xVPP
                      Aug 2009, 50% up to $300, 25xVPP
                      Keskmiselt 3x aastas senini olnud.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #971
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kellel PokerStars läägib, siis igasuguste ebameeldivuste välistamiseks tulevikus tasuks joosta ühenduse olukorra raport, kui ühendus jama on (just sel ajal). Selle leiab 'Abi' -> 'Ühenduse Olukord...' -> 'Report'.

                        Seejärel supporti saata ja IT osakond vaatab üle, mis selle põhjuseks on.. suht tihti saab need kõrvaldada...

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #972
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          nüüd trackib PTR ka 50NLi :o

                          e: panin puusse vist kidnel pole

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #973
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas teistel ka viimasel ajal starsiga probleeme olnud?
                            Varem oli ka kerge lag olnud, aga see ajas juba närvi mustaks, et selle jama pärast mul head käed mucki lendavad ning normaalselt mängida enam ei kannata.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #974
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Tarvi
                              Kellel PokerStars läägib, siis igasuguste ebameeldivuste välistamiseks tulevikus tasuks joosta ühenduse olukorra raport, kui ühendus jama on (just sel ajal). Selle leiab 'Abi' -> 'Ühenduse Olukord...' -> 'Report'.

                              Seejärel supporti saata ja IT osakond vaatab üle, mis selle põhjuseks on.. suht tihti saab need kõrvaldada...
                              Jah, sai ka Starsile lag report saadetud ja Stars vastas, et thanks et küsisid, aga viga pidi minu interneti providijas olema.
                              Thanks Pokerstars, aga teised pokkeritoad töötavad ilma tõrgeteta Elioniga.

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #975
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ajee.. net jumala normaalselt toimib aga starsi ühendus kadus keset mängu..
                                TY

                                Comment

                                Working...