Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Keegi cap limit-it mängib starsis? mul 50 000 kätt jookseb 35 buy in alla ev, natuke palju nagu..... nl 100, suht ebareaalne tundub kui iga flip võidetakse ja top paar crackitakse, mäng peaks suht A game olema, isegi PTR näitab grader A-d :S
kergelt ajab s.ita keema selline jooks....
Keegi cap limit-it mängib starsis? mul 50 000 kätt jookseb 35 buy in alla ev, natuke palju nagu..... nl 100, suht ebareaalne tundub kui iga flip võidetakse ja top paar crackitakse, mäng peaks suht A game olema, isegi PTR näitab grader A-d :S
kergelt ajab s.ita keema selline jooks....
Comment