*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #1561
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    email omast kogemusest tundub mõttetu, pole kunagi vastust saanud. Helista +44 870 383 0232, rääkida saab inglise ja ka vene keeles.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1562
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Palju minutihind on :D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1563
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas ponoke Vaata postitust
        keegi moneybookersist asendus kaarti on tellinud? krt tellisin eelmine teispäev juba aga siiani mitte midagi. kui keegi tellinud ja mäletab kaua läks võiks teada anda. tänud
        Olen tellinud. 5 tööpäeva läks. Olen ka VIP, ei tea kas see kiirendas tegevust või mitte

        Comment

        • ponoke
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 97

          #1564
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Dear Mr

          Thank you for contacting us.

          The usual time frame for delivery of the card is 15 business days. As we can see in our records your card was sent on 1 Feb. 2012.

          Should you need any further assistance please let us know.

          Sincerely,
          Scarlett
          The Skrill (Moneybookers)

          huvitaval kombel vastati minu kirjale mis eile saatsin. asja teeb huvitavaks see, et 9 päevaga pole kiri Londonist siia jõudnud. kui homme hommikul ei tule siis peab vist postkontorisse minema uurima.
          õpetuseks kõigile kes klahvi all olles mitme pangakaardiga sebima hakkavad, et peale aparaati jätmist võib juhtuda, et ootad 15 päeva.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1565
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            ponoke, kas saad e-maili aadressi anda?

            Comment

            • ponoke
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 97

              #1566
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              ma võtsin otse bookersi lehe pealt email suport, sealt valisin teema ja kirjutasin probleemi.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1567
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas ponoke Vaata postitust
                ma võtsin otse bookersi lehe pealt email suport, sealt valisin teema ja kirjutasin probleemi.
                Kirjutasid kirja juurde enda e-maili ka? Või kuhu nad vastuse saadavad?

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1568
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Trademaa, kaua see dummy deposit tuleb pangakontole? Esimene kord ootasin 72h, sis panin uuesti, ja nüüd olen migni 96h oodanud.. lolz, kuidagi suheldaei saa nendega? Telefon vms. või e-mail.
                  Kui uuesti panid, siis vist enam ei saagi nii. Mulle kunagi saadeti see depo, aga lolli peaga lasin uuesti saata, aga ei saadetud(esimene tuli kohale ikka) ja see mis algselt tuli, see enam ei sobinud.
                  Tee neile netipangast screenshot, kus on su kontonr ja nimi... hea oleks ka Moneybookersi mõni ülekanne seal lehel..

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1569
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Saaab nii lihtsalt? Et printscreeniga teen pildi ja vsjoo? :D Arvasin, et vaja panka minna jms.

                    Comment

                    • ponoke
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 97

                      #1570
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      ei ise ma ei pannud mingit e-maili oled kontole sisse logitud siis tuleb samale mailile mis seal kirjas isegi Dr Mr ...... õige nimega

                      Comment

                      • ponoke
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 97

                        #1571
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        ehk siis täna ka mitte sittagi. küsimus selline, et äkki siin on mõni Pärnu inimene kellel on bookersi kaart saaks kokku ja aitaks mul raha kätte saada maksaks ka teenustasu:) jama selles vaja makse maksta aga ei saa ju kuidagi:D. kui leidub mõni abivalmis inimene siis PM.
                        Loodan, et ei riku mingeid reegleid. kui rikun siis palun vabandust ja enam nii ei tee.

                        Comment

                        • noborder
                          Julm Donk
                          • Feb 2012
                          • 54

                          #1572
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Sry, kui väga fishy küsimus, aga miks te hetkel moneybookersit kasutate? Ma kasutasin ka pikka aega, kuna otse pangaülekandega oli mingi 90 eeku maks ja tuli kallim kui e-rahakotiga withdrawal :) Anyways... nüüd proovisin üle pika aja otse panka ja .. convertisin ilusti raha eurodeks starsis enne välja võtmist.... ja sain 100% enda bankrollist selle raha, mis ma võtsin, endale päris rahaks... mitte ühtegi maksu, mitte midagi vahelt. Pole ühtegi teemat siin teemas läbi lugenud, vabandust selle ebaviisakuse pärast. Lihtsalt hetkel enda jaoks kõva avastus oli hetkel. :D Kuna moneyboookersiga tekkis mingi ajun* verificationi teemade pärast.... enda jamade tõttu muiudgu (ei ole tegelikult skrilli milleski süüdistada, väga viis kõik)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1573
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Ega kõik ei mängi ainult Starsis.

                            Comment

                            • noborder
                              Julm Donk
                              • Feb 2012
                              • 54

                              #1574
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              .
                              Last edited by noborder; 13.02.12, 17:41.

                              Comment

                              • junkman
                                Jube Noob
                                • Mar 2010
                                • 156

                                #1575
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Oskab keegi öelda, miks moneybookers mul panka sisselogimist küsib, kui ma deposiiti teen? Varem pole seda olnud vaja teha.

                                Comment

                                Working...