*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas StripPoker
    >> Log in your account
    >> Go to “Email support”
    >> Click on “Account security”
    >> I would like to close my Moneybookers account

    After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.
    Lihtne kui labidas! Kui sa teed uue MB konto siis ära kasuta (õigemini sa ei saa kasutada) samat emaili aadressi, mis oli vanal kontol!

    Comment

    • Mäksu
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 238

      #62
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Kas sel on mingit olulist vahet kas ta on USD või EEK ?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #63
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas Mäksu
        Kas sel on mingit olulist vahet kas ta on USD või EEK ?
        On küll vahe, sest iga kord kui tehinguid teed ja konto on EEK-des siis konverteerivad ümber ja see kõik maksab.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas ristijeesus
          Ise swedi sain kenasti, aga naine sebi mitte. Kirjutas siis MB supporti, et mis värk on. Need ütlesid, et tegid deposiidi, aga kui pole näha, siis saab ka teisiti. Palusid kontost, kus andmed kenasti näha, screenshoti teha ja neile saata ning panid ise kinnituse kehtima.
          Mingid moneybookersiga seotud andmed? Neid mul pole.

          Ja mul ei pea ju MB kontol raha olema, et seda dummy depot lasta neil teha? Või mis?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas Pahvak
            Mingid moneybookersiga seotud andmed? Neid mul pole.

            Ja mul ei pea ju MB kontol raha olema, et seda dummy depot lasta neil teha? Või mis?
            Enda andmed ehk dokumendi koopia uploadid sinna MB lehele.

            Endal raha ei pea olema MB arvel, et dummy depo teha.

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #66
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Sain ka kaardi kätte ja poes maksmine töötab väga hästi. Kavatsen suht selle kaardiga maksma hakatagi (vähemasti välismaal olles kindlasti), ei ole mõtet raha Eesti panka üldse saata ja üle 10K päevas tihti ei kulu enivei. Muidugi see jama on, et MB konto tehtud mingi 5 aastat tagasi ja obv EEK, aga uuest aastast loodetavasti konverteeritakse EUR-iks ja tuleb nö free of charge mängu, ehk neid konverteerimisi ei pea teostama. Paar protsenti siia-sinna, who gives a f..

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #67
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                mul selline probleem et moneybookersi kontolt ei saa raha kuhugi liigutada ( panka proovin siis mingi FAILi lööb ette (kõikvõimalikud verifikasioonid ka) ja kui tahan starsi kanda kust saan panka liigutada, siis peale starsi kaudu avalduse tegemist hyppab ette bookersi aken kus login sisse ja valin et tahan bookersi kontolt kanda , siis bookers lööb yhja akna ette et ma pean sisselogima. login sisse uuesti- satun Bookersi avalehele, kus pole mingit Starsi requesti akent ja kontol ikka sama palju raha... MB konto on eekides , ning varem pole probleeme täheldanud... pole diilide teema ka seega kuidagi peaksin ise asja lahendama. Ideid kellelil? tänud

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #68
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                  mul selline probleem et moneybookersi kontolt ei saa raha kuhugi liigutada ( panka proovin siis mingi FAILi lööb ette (kõikvõimalikud verifikasioonid ka) ja kui tahan starsi kanda kust saan panka liigutada, siis peale starsi kaudu avalduse tegemist hyppab ette bookersi aken kus login sisse ja valin et tahan bookersi kontolt kanda , siis bookers lööb yhja akna ette et ma pean sisselogima. login sisse uuesti- satun Bookersi avalehele, kus pole mingit Starsi requesti akent ja kontol ikka sama palju raha... MB konto on eekides , ning varem pole probleeme täheldanud... pole diilide teema ka seega kuidagi peaksin ise asja lahendama. Ideid kellelil? tänud
                  arvan, et PS sisestad liiga suure summa võrreldes sellega mis sul MB on.
                  Konverteerimise vahed ikka metsikud, soovitan prooviks sisse logida MB-sse siis vali korraks send money vms.. prooviks pane $ valuutaks ning näed täpselt palju sul on.

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #69
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Tänud kollane! sain tehtud, nii oligi

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #70
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Sain kaardi kätte ja võtsin ka suvalisest Swedbanki automaadist raha välja. Kaart igatahes toimis, hetkel pole veel uurinud, palju vahelt võeti.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #71
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Tegin kaardiga test ostimse ära.
                        Poes läks, 77,30 kaardi pealt on maha läinud 77,7(eesti panga kursi järgi)

                        tundub igati ok

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #72
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas kollane Vaata postitust
                          Tegin kaardiga test ostimse ära.
                          Poes läks, 77,30 kaardi pealt on maha läinud 77,7(eesti panga kursi järgi)

                          tundub igati ok
                          ei olegi jah kõige hullem. tundub, et teen siis ise ka ikka ära. kaua kohale tuli muidu?

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #73
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas eddi Vaata postitust
                            ei olegi jah kõige hullem. tundub, et teen siis ise ka ikka ära. kaua kohale tuli muidu?
                            täpselt ei mäleta aga vb kokku mingi 2 nädalat.

                            Comment

                            • r3o
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 260

                              #74
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              kas kellelgi on õnnestunud pin-i vahetada kaardil? Proovisin nii swed-i kui sampo masinas, aga ei olnud sellist valikut (swed-i enda kaardil oli).

                              Comment

                              • blah
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 185

                                #75
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                kaart tuleb postkasti jah?

                                Comment

                                Working...