*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1351
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui mulle kantakse MB kaardile raha tagasi, kas see tuleb mulle kaardile ikka?

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #1352
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Kehvasti, sellepärast pole ise pangast >MB raha eriti kandnud, alat sebinud kuskilt mujalt. Siin teemas aga olen lugenud, et insta kandmisest läbi swedpanga MB kontole on hästi toiminud.
      Ongi imelik, et seekord sihuke jama. Varem olen vist 2-3 korda sellist swed->MB kannet teinud ja suht insta on kontol olnud. Seekord ongi see häda, et seda vericifationit ei suudetud ära teha, aga ei arvanud, et siis kohe selline kadalipp ees ootab.
      Last edited by nomerlot; 13.07.11, 18:32.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1353
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Täna tuli kiri siis, et oi kore, et sa nii kiiresti kohe kõik info saatsid, kõik on korras, info edasi saadetud payments departmenti ja 2 pangapäeva jooksul:( tuleb raha mb kontole. Lõpp hea, kõik hea, aga tempo on küll selline, et ise sularaha Londonisse viimine oleks ka kiirem olnud.

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #1354
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Sain sellise kirja äkki kedagi huvitab kellel väljamaksed pendingus on.

          Dear xxx,

          Recently you deposited money to Full Tilt Poker. Because of circumstances beyond our control, Moneybookers has temporarily stopped accepting transactions to Full Tilt Poker and it is currently not possible to deposit or withdraw money at their poker room. In case you have pending withdrawals from Full Tilt Poker, rest assured that we are in constant contact with them to resolve the situation on behalf of our customers.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #1355
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Kui kohe panna mb>>swed kas homseks on kohal?

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1356
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              loomulikult mitte.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #1357
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                Kui kohe panna mb>>swed kas homseks on kohal?
                Hommikuks vaevalt,aga õhtuks võib küll olla.

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #1358
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
                  POlnud kaarti kasutanud pikemat aega ja ei ole õnnestunud õiget pini veel tuvastada :( Kusjuures eile sain Rimis makstud ilma pin koodi sisestamata!??!? Panin kaardi sisse mille peale tuli kohe kiri pin rejected vms ja insta acceptis makse ära viskas checki välja. Korra mainisin kassapidajale ka, et ei jõudnud pin koodi trükkidagi aga ta ei uskunud mind :)

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #1359
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                    ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
                    Pole viimasel ajal MB kasutanud eriti, aga MB>SWED kande tegin 10ndal(pühapäev) ja esmaspäeval oli raha olemas.
                    Eks see oleneb kuidas joppab.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #1360
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      90% ajast on swedi järgmise tööpäeva õhtul imo. Reedeti võib-olla väiksem protsent.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #1361
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                        ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
                        POlnud kaarti kasutanud pikemat aega ja ei ole õnnestunud õiget pini veel tuvastada :( Kusjuures eile sain Rimis makstud ilma pin koodi sisestamata!??!? Panin kaardi sisse mille peale tuli kohe kiri pin rejected vms ja insta acceptis makse ära viskas checki välja. Korra mainisin kassapidajale ka, et ei jõudnud pin koodi trükkidagi aga ta ei uskunud mind :)
                        No mul samamoodi,läksin ükskord segipeaga suitsu ostama,panin kaardi sisse ja hakkasin kellegagi jutti ajama ja siis öeldi,et võtke kaart ära ja tehing õnnestus.
                        pmst pinni pole vajagi,lihtalt tuleb natuke oodata ja korras :D
                        Suht rigged värk ikkagi

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1362
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Pole PIN vaja?? OMG.
                          Ise küsisin omale PIN-meeldetuletuse aga see ongi tulemata jäänud. Kellegil veel nii on juhtunud?

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1363
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Lol kunagi saatsin naise poodi oma Mb kaardiga, oli valesti PINi meelde jätnud, sisestas vale, aga raha läks ikka maha. Et teoreetiliselt saab tõesti ilma pinita maksta sellega :D

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1364
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Cmon! Ilma PIN-ita kaob ju asja mõte ära!!! Keegi on MB-d sellest teavitanud?

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1365
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Ei ole ja ei hakka ka, selle selgekstegemine nende email bottidele võtaks mu eluajast ilmselt suure osa ja pealegi mul on ikka alati PINi küsinud.

                                Comment

                                Working...