*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1171
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Arvestades nende teenustasude rohkust, siis ei peaks jah pankroti pärast põdema..

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #1172
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Milline väli valida kui hakkan esmakordselt välja kandma?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1173
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        teine vist kõige kergem. teevad dummypaymenti sinu Eesti panga kontole ja selgituses siis kood, mille pead oma MB kasutaja alt sisestama. kolmas versioon on ka endal tehtud, aga kirja kohalejõudmine võttis küll poolteist nädalat, mitte 2-5 tööpäeva nagu märgitud.

        Comment

        • putukas
          Räme Fish
          • Apr 2011
          • 4

          #1174
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          teisega sain jh korda. sain isegi 63 eurosenti :D et pole midagi nii väga dummy, saab selle eest jäätise. nüüd on asi lõppfaasis, vaja oodata ainult kuni see pangakontole jõuab

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #1175
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Kas kellelegi üldse aadressi kinnituse kiri on tulnud kohale? Naine tegi konto aga kirja ei tulnud, mul on tunne, et nad ei saadagi neid... peab mingit krdi imemoodi hakkama adret kinnitama, mingi blanketi viima panka, see peab seal oma osa täitma ja templid alla lööma..
            ja üldse Mbga suhtlemine on INSTAFUCKINGTILT!

            Comment

            • Mihkel785
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 113

              #1176
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Mul on tulnud. Umb nädalaga tuli kohale.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1177
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                kirjutasin just üleval, et mul tuli kiri kohale küll, aga aega läks mitu korda kauem kui nad väidavad. olen lugenud, et mitmetel inimestel ei ole esimese paari korraga kohale tulnud.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #1178
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Kas kellelegi üldse aadressi kinnituse kiri on tulnud kohale? Naine tegi konto aga kirja ei tulnud, mul on tunne, et nad ei saadagi neid... peab mingit krdi imemoodi hakkama adret kinnitama, mingi blanketi viima panka, see peab seal oma osa täitma ja templid alla lööma..
                  ja üldse Mbga suhtlemine on INSTAFUCKINGTILT!
                  imo see aadressi kinnitus polegi enam vajalik kui sa saadad neile id kaartist pildid+3 kuud vana arve...ise tegin need 2ra, tuli see kiri koju küll, aga selleks ajaks oli k6ik aproved juba:)

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #1179
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Kui arvel mu nime pole, siis ju ei mängi välja väga? Siis peab pangaga mingit huinjaad hakkama ajama, et adre kinnitatud saaks..
                    Huvitav siis miks need kirjad kohale ei tule, kaardid ja paroolid on kenasti koguaeg tulnud....

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #1180
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas putukas Vaata postitust
                      teisega sain jh korda. sain isegi 63 eurosenti :D et pole midagi nii väga dummy, saab selle eest jäätise. nüüd on asi lõppfaasis, vaja oodata ainult kuni see pangakontole jõuab
                      Mingi aja pärast tahavad saada ka aadressi kinnitust, mul oli see u 6 kuud peale dummypaymenti. Kiri tuli ka ligi 2 nädalat.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #1181
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        mis see dummypayment endast kujutab? saab sellega vabasid vahendeid kh juurde vmt?

                        E: nevermind tegin 2ra juba:)
                        Last edited by K2snakas; 05.04.11, 13:52. Põhjus: asd

                        Comment

                        • Mr.Aria
                          Julm Donk
                          • Apr 2011
                          • 44

                          #1182
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Kellegil veel ei võta iTunes kaarti omaks?

                          Comment

                          • superkuul
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 113

                            #1183
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1184
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas superkuul Vaata postitust
                              oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!
                              Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1185
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)

                                Comment

                                Working...