*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1186
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)
    Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #1187
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.
      Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud

      Comment

      • superkuul
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 113

        #1188
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.
        võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1189
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas superkuul Vaata postitust
          võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa
          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
          imo see aadressi kinnitus polegi enam vajalik kui sa saadad neile id kaartist pildid+3 kuud vana arve...ise tegin need 2ra, tuli see kiri koju küll, aga selleks ajaks oli k6ik aproved juba:)
          .

          Comment

          • superkuul
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 113

            #1190
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            tänud.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1191
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas kuco Vaata postitust
              Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud
              ok tundub et pean ka tegema. ootasin selle kolm päeva ära mis seal kirjas oli et midagi on jama ja ei saa kohe kanda siis ütles seda et kolme päeva jooksul. nüüd siis möödas ja moneybookersilt tuli email vastus et meil näitab et on kantud teie kontole kuid mingit raha minu kontole küll tulnud ei ole. vahepeal olen teinud veel mõned kanded ja need on insta tulnud jälle. kuid kolm suhteliselt suurt kannet on puudu.. kunagi ei ole moneybookersiga jamasi olnud, nüüd ajavad nad mind küll tilti. täiesti ebareaalne. eks siis tuleb täna neile helistada ja uurida et mis jama on. Kas ma saan õigesti aru et meie ajas on neil telefon avatud kella 12-st kuni kella 9-ni õhtul?

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #1192
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
                Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #1193
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #1194
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.
                    Eino Selge, ma sellest limiidist ei olnud teadlik, ma maksin eile õhtul ka.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #1195
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
                      Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.
                      endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
                      mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #1196
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                        endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
                        mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..
                        PINi ei pidanud panema siis?

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #1197
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          pidin ikka, nagu tavaline makse, aga lihtsalt nõudis isiku tuvastamist vmt....dunno mix..

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1198
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                            Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
                            Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.
                            Ja mul on sama probleem juba eilsest õhtust alates. Raha arvel on, päeva makselimiiti pole yletanud. Loodame, et 24h pärast läheb see häda yle ja ehk on tõesti mingi kordade piirang päeva jooksul peal.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #1199
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              mul nussis nädala alguses ükskord samamoodi, järgmine päev toimis jälle hästi....

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #1200
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                tahtsin siis sisse logida ja selline kiri...vot see kiri võttis juhtme kinni (tsipa raske inglise keel). Äkki keegi oskab lihtsat ära seletada, et mis see teeb kui ma checkin selle boxi ja ok vajutan.




                                edit: teema selles, et see kiri tuli sinna MB-le kuhu läks ka starsi raha just. Teise MB acci sisse logides (õe oma) siis seda warningut ette ei löö.
                                Midagi on väga kahtlast, sest seal kus see warning on, seal näitab ikka vana balancet (kuigi starsi järgi on 2000+$ üle kantud MB-sse)
                                Last edited by k2snakalle; 22.04.11, 08:39.

                                Comment

                                Working...