*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #991
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    omg mis röövlid..

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #992
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Bank Transfer - 7.5 EUR
      Member Wire - 10.50 EUR

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #993
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        ...MB peale solvusin tõesti aastaid tagasi, kui külmalt konto pandi kinni nii mul kui ka sõbral ning lahti neid kunagi ei saanud. Papp muidugi kofiskeeriti ära.
        Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #994
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #995
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Siin eespool räägiti, et ka tavakasutajatel on supporti mailides tokeni võimalus täiesti olemas.

            Palju umbes Netelleri kontolt peab raha iga kuu läbi käima, et VIP'x saada?
            Kirjutasin kuskil teemas pika jutu, ei viitsi enam otsida ja ei mäleta täpseid summasid. Cakest paar kuud standard cashoute, siis rolli liigutasin FTP. Saatsin netellerisse kirja ja saingi vipiks. FTP-s oli bank transfer, siis kadus vajadus netelleri järele ära ning oli kuid, kus liigutasin mõnisada dollarit ja VIP Level kadunud ei ole. Minu teada ei uuene ega kao see automaatselt vaid tehakse käsitsi.

            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
            Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...
            Muidugi oli pikk mailide vahetus meil. Algas sellega, kui rankapoja vend tahtis raha vahetada. Tema mulle $X summa MB ja mina talle sama eest vastu kroone SEB. Vahetus tehtud ja kõik toimis ilusti. Mõned nädalad hiljem avastan, et lampi ei saa enam rahasid saata kuna tahetakse standard ID Checki teha. Sama ka rankapoja vennal. Saatsin neile ID kaardid ja asjad ära ning kui öeldi ,et dokumendid käes löödi konto igaveseks lukku.

            Hakkasin siis põhjust uurima, et milles probleem ja tuli välja, et see raha kaugelt nurgast pärineb scammeritelt. Ala X vend scammis Y venda, siis X vend vahetas Z vennaga raha ja rankapoja vend siis Z vennaga (ostis või müüs kulda) ning riburada pidid löödi kõik X, Z, rankapoja ja minu kontod lukku öeldes ,et me oleme scammerid ja rahad kuuluvad konfiskeerimisele.

            Sai veel natuke vaieldud ja ühel hetkel oli viimane lause, et "meie otsus on lõplik" ja alates sellest päevast ei ole MB kordagi mu kirjadele vastanud. Rahad olid ka õnneks väikesed ehk miski $75-$150, et sellepärast kuskile pöörduda ning õigust otsida või oma närve kulutada oli mõtekas see sinna paika jätta.

            Võrdleks seda sellega, et kui Ain läheb röövi panka. Maksab röövitud rahaga säästumarketis viineri ja viina eest ning SEB panka konfiskeerib säästumarketi arve, kuna varastatud raha.



            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.
            Nii on.

            Comment

            • individual88
              Julm Donk
              • Feb 2009
              • 44

              #996
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Tere, tegin MB kasutaja ja tegin esimese depo sinna peale otse pangast, see oli insta ja kõik sujus, kui teist tegin siis enam insta raha peale ei tulnud, panin kogemata vale viitenumbri- saatsin siis supporti maili selle kohta ja tegin uue ja see ka ei tulnud üle. Saaks keegi valgustada mind? Kas kellelgi veel selliseid juhuseid olnud?

              Kas kui vale viite nr panin siis peaks raha kuidagi ikka kätte saama?
              Last edited by individual88; 07.01.11, 14:44.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #997
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                kaua moneybooker to fulltilt raha yle l2heb?

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #998
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Insta.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #999
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Kusjuures enam ei lähe nii insta midagi. varem läks. aga nüüd võtab oma 15-20min aega ika.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1000
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Kaua see MB kaart kohale tuleb?
                      Ja kas sellega saab igaltpoolt siis plekki välja võtta?

                      Ja lisaks kas on võimalik ka security token tellida ja kui on siis kuidas,ei leia seda kohta ylesse.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #1001
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        Kusjuures enam ei lähe nii insta midagi. varem läks. aga nüüd võtab oma 15-20min aega ika.
                        nii oligi:)
                        alguses arvasin isegi et insta värk.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1002
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Kaua see MB kaart kohale tuleb?
                          Ja kas sellega saab igaltpoolt siis plekki välja võtta?

                          Ja lisaks kas on võimalik ka security token tellida ja kui on siis kuidas,ei leia seda kohta ylesse.
                          Kuni 14 päeva tuleb, ja mul pole väljavõtmisega probleeme olnud (SEB/Swed automaatidest). Tokeni kohta ei tea.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1003
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Tokeni saad kui saadad meili login@moneybookers.com Maksab 15 eurot.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1004
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              NETTELLERI teemas jäi arutelu minu jaoks natuke segaseks. Kas moneybookersis on rahapesu vältimiseks või mis iganes turvalisuse kaalutlustel selline süsteem, et kui ma olen läbi MB pokkerituppa ainult 100$ näiteks sisse kandnud, siis ma seda kanalit pidi pokkeri toast välja ja oma panga kontole oluliselt üle 100$ liigutada ei saagi (no näiteks nii 2-3k)? Kui sain täiesti valesti aru, siis palun tehke puust ja punaselt ette või öelge keegi teadjam mees, et selliseid piiranguid üldse ei eksisteeri.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1005
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.

                                Comment

                                Working...