*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #1741
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Following your inquiry about your Skrill (Moneybookers) available balance, we would like to inform you that the issue was caused due to delayed settlement of transactions with your Moneybookers MasterCard.

    The following transactions:
    2012/05/27 00:56:50 POS EXPIRED 6.00 EUR xxx
    2012/05/27 01:56:31 POS EXPIRED 16.10 EUR xxx
    2012/05/27 03:17:27 POS EXPIRED 2.90 EUR xxx
    2012/05/27 13:12:31 POS EXPIRED 0.57 EUR xxx

    were accounted in your profile on 13/06/2012. We would like to apologize for the caused inconvenience however we would like to note that these are not double payments.

    JA VEEL

    The transactions you made with your Moneybookers Prepaid MasterCard® between 26 -28 May 2012 have only just appeared in your Skrill (Moneybookers) account. This means that transactions you made in that period appear in your transaction history as if you made them today.

    Ju siis maksed ei läind läbi tookord ja pandi mingiaeg see summa tagasi ja siis võeti uuesti maha. Freerollida päris ei saand, aga võlgu juua küll.
    Last edited by estdonk; 14.06.12, 19:08.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1742
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Minuarust kõik oli õige kuni selle hetkeni, kui mulle lambist 114$ tekkis. Mõtlesin, et ju siis on enne jälle topelt võetud nagu kunagi juhtus ja nüüd kanti tagasi. Sellest historyst ei saa ka muhvigi aru. Igatahes kui mul nüüd nulli viskas balance-i, siis kui mulle veel raha peale peaks kantama võetakse mul sealt ka nii palju maha kui ära kulutasin sellest 114-st vms ?
      Mul sama keiss, ja hetkel samamoodi mõlemad: 0.00€

      Comment

      • Icanbeatthis
        Julm Donk
        • Jun 2012
        • 55

        #1743
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Tere.
        Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
        Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
        Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

        Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
        Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
        Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

        See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
        Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1744
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Krt siiamaani ka ise väga rahul olnud MB-ga, aga see viimane kräpp, kus mitme nädala vanused väljavõtted ja maksed võeti ühe päeva jooksul maha, ajas ikka väga tilti. Kiirus on jah nende väga suur pluss, aga kui nad oma asju korda ei saa ja jamad jätkuvad, siis ootan selle 1-2 päeva ja hakkan panka kandma.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1745
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sama keiss mul ka siis. Tõesti oleks mingi kompensatsioon vajalik.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1746
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Orgunnige end MB VIPiks siis polegi ju vaja kasutada mastercardi, kannate raha panka :) + lisaks MB kaudu raha liigutamisele saate veits rakebacki ka :D

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #1747
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
                Tere.
                Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
                Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
                Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

                Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
                Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
                Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

                See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
                Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.
                Loll saab kirikus ka üle?

                PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?
                Last edited by Spewmonkey; 16.06.12, 03:57.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1748
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Jep, ainult Ranka sugustel tohmanitel juhtub.

                  Comment

                  • Krizzjaa
                    Räme Fish
                    • Sep 2010
                    • 21

                    #1749
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    moneybookers charges 10euri annual fee kaardi eest peale seda, kui ma olin juba cancel pannud. saatsin kirja, et mis toimub ja botilik vastus vaatas ainult otsa. saatsin veel kirja, kas on lootust õiglusele loota? võtsid pmselt raha niisama

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #1750
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      helista neile!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1751
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        helista neile!!!!!!!!!!!!!!!
                        Selleks, et kõne eest €20 maksta? ;D

                        Tho imestan, et ei netelleril ega Skrillil pole skype supporti..

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #1752
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
                          Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

                          Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
                          Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1753
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Eks ikka skypes helistamist pidasin silmas, tavaline chat oli ka eelmisel sajandil saadaval vast. :P

                            Kunagi kui mingeid probleeme oli vaja lahendada, siis oli standard see, et ühendati teise osakonnaga, siis pidi jälle otsast hakkama seletama jne - üks kuu läks €40 nende kõnede peale..

                            Comment

                            • Icanbeatthis
                              Julm Donk
                              • Jun 2012
                              • 55

                              #1754
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Loll saab kirikus ka üle?

                              PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?

                              WTF? Kas ma peaksin kuidaski ennast süüdi selles loos tundma?

                              Comment

                              • Icanbeatthis
                                Julm Donk
                                • Jun 2012
                                • 55

                                #1755
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                                Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
                                Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

                                Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
                                Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.
                                Paljudel inimestel on lauatelefon :D ?

                                Comment

                                Working...