*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #661
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Pangakaart konfiskeeriti ja tuleb teha uus pangakaart. Kas mingeid probleeme ei tule sellest või peab nüüd uue konto tegema koos sellega kaasnevate dokude esitamisega jne?
    Mul swedpanga krediitkaart aegus ja pole viitsinud uut teha. Kuna MB tehinguid (nii sisse kui välja) saab teha otse pangakontoga, siis ei näe ka pointi uue krediitkaardi tegemiseks.

    Anyway, kui sul on soov oma uut krediitkaarti MB'ga siduda, siis uploadimisel lihtsalt valid, et 'use another card' vms ja olemas. Midagi seal rohkem vaja authentida pole.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #662
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Kas upload funds see reference nr tuleb panna ülekanne ttehes selgituse lahtrisse? Sõnastik ütleb et viitenr on see, samas ei lase panna sellisega....
      EDIT: tuli jah üle juba, trastand sõnatsikud raisk..

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #663
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Kuidas kõige mõtekam raha välja kanda. Kas kohe nt 1k või väiksemate juppidena?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #664
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Kui MB'st panka mõtled, siis iga väljakande pealt läheb see 28 eeki or equivalent teenustasu, muud vahet ei ole.

          Comment

          • Sebastian_du
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 232

            #665
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            palun ülevaadet, kas kellegil on kogu MB krediitkaardi omamise ajal olnud probleeme maksmisega? eriti just hiljuti? nadi oleks olukord, kui lähed kluppi ja tahad naisele välja käristada ja siis öeldakse, et kle puhka jalga ja anna päriskaart.
            Olen maksnud ca 40 kohas(3 riigis), tõrge on tekkinud 2-s. Mõlemas on Sampo terminalid samas ühest Sampo omast olen makseid ka teinud.

            Seega üldiselt töötab aga kui mõnda uude kohta lähed soovitan varuvarjandi ikka ligi hoida

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #666
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Kui MB'st panka mõtled, siis iga väljakande pealt läheb see 28 eeki or equivalent teenustasu, muud vahet ei ole.
              Oh mind ohmooni! Unustasin mainida, et STARS->MB.

              Muidu MB->FTP ja FTP-MB ei ole mingit vahetasu jah? Ainult MB->Eesti pankadesse on?

              TY

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #667
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Üldiselt saitide ja MB vahel teenustasusid ei ole. Kui just mingi EUR>USD või vastupidi konverteerimine mängu ei tule. Osad saidid küll hustlivad MGR'st raha maha depodes/cashoutides. Pacificus näiteks 3.5% igalt depolt, FTP'l on cashoutides mingi MGR hit? Naised saunas rääkisid, aga las regularid kinnitavad.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #668
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  FTP cashoudi kohta tahaks küll teada.

                  Comment

                  • blah
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 185

                    #669
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    millal bookersist eurosid cashoutida panka hakkab saama?

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #670
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      kui teen endale mb accoundi siis võin suvaliselt kontolt sinna peale raha kanda esimene kord?
                      st ei ole vaja mitte kuidagi seda oma eesti pangaga siduda?

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #671
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Mega obviously mitte.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #672
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Ainult enda pangakontolt.
                          !!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than (siin oli minu nimi). We will make NO EXCEPTION from this rule. YOU WILL BE CHARGED all banking and administrative costs to return any such payment.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #673
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            kui teen endale mb accoundi siis võin suvaliselt kontolt sinna peale raha kanda esimene kord?
                            st ei ole vaja mitte kuidagi seda oma eesti pangaga siduda?
                            sa võid suvaliselt MB kontolt sinna raha kanda ja hakata sellega toimetama. Ma pole siiamaani midagi oma pangakontolt kandnud, mingi limiit on ainult peal, mis vaikselt väheneb. 5000$ vist umbes.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #674
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***



                              USA kurss hakkab tõusma nüüd?

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #675
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Nagu näha sisi viimase kuu jooksul on juba 3x hakanud tõusma :P
                                Poleks paha kui tõuseks aga oodame veel väheke..

                                Comment

                                Working...