*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #181
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Short term financing makes it possible to acquire highly sought-after domains without the strain of upfront costs. Find your domain name today.


    Sai natuke aega tagasi proovitud seda ja tekitas liiga segadust. Ei saanud isegi aru, kus on menu ja kust asja jooksma saab. Kaua ei mõtisklenud ka selle üle ja kiire unistall.

    Aga 2+2 keegi väitis, et pidavat etem kui TN olema. Dunno ://

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #182
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Seda ma kartsin, ei saanud enam TN1 tööle :) Ametlikult enam litsentsi osta ei saa nagu aru saan ja kui kellegi käest on võimalik see saada, siis nad vist lõpetavad selle TN1 supporti nkn varsti ära või mis kala on?
      Kui see TN2 tõesti nii kehva on, teab keegi mingit alternatiivi äkki, Starsi enda hotkeyd jäävad natuke väheks, sest puudub limper bettimine jms väiksed asjad.
      Support lõpetati juba eelmise aasta augustis ära, siiamaani töötab. Siis kui Stars teeb mingi update millega lakkab funkamast, siis neid lihtsalt ei koti enam, aga näis kas see niipea juhtub.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #183
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Kui mul peaks reg key olema, kas server võtab selle vastu või rejectib?
        Kas selle lite TN2 versiooniga preset betid ei töötagi- nt. open raise ilma limpijateta alati 3x bb? Limperitele see +1bb lisab betile?
        Last edited by Vandalar; 14.01.14, 21:42.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #184
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Kui TN1 key on olemas siis ikka võtab vastu, ise andsin enda teise poole hiljuti ära ja töötas ilusti.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #185
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Sellisel juhul, kui juhtub kellegil üleliigne võti veel olema ja tahate lahti sellest saada, siis tehke mingi pakkumine.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #186
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Kas keegi oskab öelda, kas TAVALIST regamise skripti pole tulnud välja?Ilma helinate ja vilinateta
              Stars pm ise ju tekitab juurde hotkey-si, miks ma peaks lagivas TN seda lisama
              Pokeriärimehed looge lihtne,madala ressursiga tavaline regamse skript
              Võiks olla ka selline feature, et tahad, et programm kontrollib ainult lobbyt, mitte table-t.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #187
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                kas oleks kellelegi TN1 keyd pakkuda veel ?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #188
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Mul on script, mis paigutab laudu sinna, kuhu soovid.

                  mul endal kahel real
                  qwe
                  asd

                  ehk nurgas ja ws keskel üleval-all

                  koordinaate saab ise määrata ükskõik kui palju. kui stack lasta, siis actioniga omad pillud ise laiali vastavalt soovile.

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #189
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Algselt postitas Ints Vaata postitust
                    kas oleks kellelegi TN1 keyd pakkuda veel ?
                    +1 TN1 ületab ikka TN2-e seega kui on kellelgi üle üks võti, siis oleks ka huviline

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #190
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Kuidas see Vol 2 sis nii kehvake saab olla? võeti funktsioone vähemaks või milles probleem?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #191
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        minu arust võiks nad versiooni teha töökindlamaks. Nad on pm mingid mõttetud viled lisanud rakendusse ja tahavad selle eest uut raha saada

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #192
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                          Kuidas see Vol 2 sis nii kehvake saab olla? võeti funktsioone vähemaks või milles probleem?
                          Mul vahetevahel lakkab iseenesest töötamast.Funktsioone on juures aga tihti ei tööta nad nii nagu peaks.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #193
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Ma hakkasin StarsHelperit kasutama ja cashi mangijale on seal küll kõik olemas IMO, ainult kiidaks. Ma loodan, et sobib siia teemasse.

                            Comment

                            • saugakarel
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 288

                              #194
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Ma hakkasin StarsHelperit kasutama ja cashi mangijale on seal küll kõik olemas IMO, ainult kiidaks. Ma loodan, et sobib siia teemasse.
                              TN2 lakkab vahepeal töötamast ning uimab ka vahepeal. TN1 jooksis ilusti.
                              Kas starshelper tasuline ei ole?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #195
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Kuu aega on trial ja siis saab osta, tasuline jah, aga ühekordne tasu on ja nö. eluaegne litsents. Ja töötab ikka vägagi sujuvalt ja ei uima nii nagu TN IMO. Kasutan seda ja timebankstars scripti, sest nii palju kui ma tean, siis sellele pole praegu timebank funktsiooni sisse kirjutatud veel.
                                Last edited by Vandalar; 08.02.14, 14:16.

                                Comment

                                Working...