*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #166
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Setupi alt saad valida Table layout. (Nvm proovisin ja see vist ei tööta mul ka)

    Ja SNG'del ei jää ta regama. SNG Opener alt saad valida Keep 'x' tournaments open for 'x' total tournaments nt.
    Ehk siis mul nt 14 esimene ja 30 teine number, st 14 sngd hoiab korraga lahti ja nii kuni 30 sngd olen täis mänginud.

    /Mul endal selline küsimus, et igakord kui ta regab sng'dele, viskab ta pokerstarsi akna jälle ette, seda ei saa maha võtta kuidagi?
    Last edited by Romka; 29.01.13, 18:13.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #167
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      TN setupi alt pane stacked ja starsis hoia ka stacked ja linnuke pane remember layout vms oli.

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #168
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Kellegil veel TN ei lähe tööle?
        Unable to connect ...

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #169
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
          Kellegil veel TN ei lähe tööle?
          Unable to connect ...
          Sama

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #170
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Mul töötab.

            Comment

            • IsandJoberst
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 326

              #171
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Mul töötab.
              Nüüd korras jah

              Comment

              • Viiidrik
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 128

                #172
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Kasutan kahte monitori ja kui jaotan lauad tiles mõlemale ekraanile, siis ühes tableninja beting sized jne töötavad, teisel ekraanil ei funka.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #173
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Keegi teab kust TN1 PS installika võiks leida?

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #174
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Keegi teab kust TN1 PS installika võiks leida?

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #175
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Nii Sai siis soetatud TN2, aga ei saa hakkama seal sellise asjaga naq "set table aside" . + Cashilauas ei tööta korralikult preset bets.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #176
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        kas kellelgi Tableninja 1 keyd on pakkuda väikse rahhi eest?

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #177
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          kas kellelgi Tableninja 1 keyd on pakkuda väikse rahhi eest?
                          Sama soov. Ehk leidub keegi, kellel on üle. PM palun!

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #178
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Kumba eelistate ja miks, kas TN1 või TN2?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #179
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              TN1 sest TN2 on üks suur piece of shit.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #180
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Seda ma kartsin, ei saanud enam TN1 tööle :) Ametlikult enam litsentsi osta ei saa nagu aru saan ja kui kellegi käest on võimalik see saada, siis nad vist lõpetavad selle TN1 supporti nkn varsti ära või mis kala on?
                                Kui see TN2 tõesti nii kehva on, teab keegi mingit alternatiivi äkki, Starsi enda hotkeyd jäävad natuke väheks, sest puudub limper bettimine jms väiksed asjad.
                                Last edited by Vandalar; 14.01.14, 20:22.

                                Comment

                                Working...