*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1471
    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas Miido66 Vaata postitust
    Täna sain nii kaugele asja, et turniirilauas näitab PT märki aga statse ikka ei ole.Nupu peal hoides näitab et on cash profile.Pt-s hud settingutes muudan kõik ära apply ja ok, aga laual ikka ei muutu ja statse ei kuva.Mis infot ma peaksin veel andma? PT3 trialversioon.Igasugused linnukesed kastidesse pandud õpetuse järgi.Ei oska enam midagi teha.Sooviks trialiga kasutamise selgeks saada enne fullversioni ostmist.
    Sul ikka PT4?

    Kui jah siis, PT4 > Play Poker > Get Hands While Playing ja seal peaks olema rida: «PokerStars: Found X files to monitor.»

    Mis on selle X-i väärtus?

    Comment

    • Miido66
      Räme Fish
      • Jun 2013
      • 8

      #1472
      Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Sul ikka PT4?

      Kui jah siis, PT4 > Play Poker > Get Hands While Playing ja seal peaks olema rida: «PokerStars: Found X files to monitor.»

      Mis on selle X-i väärtus?
      Lõpuks ometi. Tänud kaasa aitamast. Probleem oli selles, et nii starsis kui ka PT-s olid samad handhistory kaustad aga reaalselt salvestas üldse kuhugi my documentside alla suvalisse kausta. Nüüd harjutama...

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #1473
        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        PT4 üritan uut statti teha või vanat duplikeerida, siis on nupud grayed out ja ei saa vajutada. keegi teab miks?


        ja kui mul on näiteks mingi aja vahemik graafil ja tahan sinna information boxi, et palju on minutites played aega, aga seal on ainult minutes per date, ehk näitab iga päeva kohta eraldi statte.

        Comment

        • Chevy
          FPP Pro
          • Mar 2009
          • 208

          #1474
          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Tervist, ehk mõni hea inimene oskab aidata- üleöö PT 4 ei salvesta enam käsi (va zoomi omi) kuigi HUD-i kuvab lauas. Panen Starsist auto-importima ning pärast igat kätt viskab vastava errori :

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1475
            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            proovi householdingu alt reindexida andmebaasi

            Comment

            • Chevy
              FPP Pro
              • Mar 2009
              • 208

              #1476
              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Sain korda sel moel:

              If ReIndex in housekeeping doesn't help, you can try setting PostgreSQL to ignore these errors by clicking Start --> Programs --> PostgreSQL --> Configuration Files --> Edit postgresql.conf. In the configuration file that appears, go to the bottom of the file and add the text “zero_damaged_pages = on” on a new line and then save and close the file.

              Seejärel arvutile restart ja olemas.

              Comment

              • särtzzz
                Räme Fish
                • Jul 2013
                • 23

                #1477
                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Selline küsimus, et kas siin on mingit õpetust, kus on step by step PT4 seadistamine? Hetkel on see paras tuumafüüsika minu jaoks. Tahtsin proovida asja ära. Sorry kui kuskil teema olemas ja ei leidnud.

                Comment

                • Krassy
                  Räme Fish
                  • Jun 2013
                  • 7

                  #1478
                  Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Kuna sain ennist tööle trialiga ilusti siis otsustasin programmi soetada. Mõeldud tehtud ja rahad kantud. Loomulikult pärast koodi sisestamist enam käsi ei salvesta ja hudi ei näita. Kõik nipid mis ennist töötasid on läbi proovitud ja miski ei aita.

                  09:58:53 pm: Microgaming: Starting auto-import.
                  09:58:53 pm: OnGame: Starting auto-import.
                  09:58:53 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
                  09:58:53 pm: PokerStars: Starting auto-import.
                  09:58:53 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
                  09:58:54 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
                  09:58:54 pm: OnGame: Found 0 files to monitor.
                  09:58:55 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.

                  Aju väsinud. Pannud setinguid uuesti ja teinud muud nalja aga ei miskit. Äkki keegi oskab nõu anda mida veel proovida või teha.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #1479
                    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    tundub, et import locationid on paigast ära.

                    configure->site & import options -> pokerstars ->

                    * check "get hands from site while playing"
                    * 2 directoryt peaks olema seal

                    ...\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory
                    ...\AppData\Local\PokerStars.EE\TournSummary

                    Comment

                    • Krassy
                      Räme Fish
                      • Jun 2013
                      • 7

                      #1480
                      Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Unustasin mainida, et mängin hetkel triobetis, kuid pokerstarsis on samad kaustad ja microgamingul on
                      C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\Gamehistory.dat

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #1481
                        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        kas PT4 saab peita graafikult my c net won ehk siis tavalist võitu, see nagu igal graafikul sees koguaeg

                        aga tahaks ainult adjusted näha.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1482
                          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          kas PT4 saab peita graafikult my c net won ehk siis tavalist võitu, see nagu igal graafikul sees koguaeg

                          aga tahaks ainult adjusted näha.
                          Jah

                          Selleks:

                          PT4 > Graphs. Parem klikk graafikul ja vali menüüst «Configure Graph». Jooned, mis soovid peita seadista nulliks. Sinu näites siis kõik jooned peale «Net Expected» peaksid olema 0.

                          Comment

                          • kaval-ants
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 191

                            #1483
                            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Ise midagi näppinud pole aga PT3 ei ühendu enam andmebaasiga: unable to connect this database. Please check the configuration.

                            Kust ma seda konfireerida saan ja kuidas (puust ja punaselt)?

                            ette tänades

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1484
                              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                              Ise midagi näppinud pole aga PT3 ei ühendu enam andmebaasiga: unable to connect this database. Please check the configuration.

                              Kust ma seda konfireerida saan ja kuidas (puust ja punaselt)?

                              ette tänades
                              alustuseks proovi paroole: dbpass või postgrespass

                              Comment

                              • romario
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 230

                                #1485
                                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Kindlasti läbi nämmutatud teema, aga kas PT4 loeb RIT käsi õigesti?

                                Comment

                                Working...