*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #136
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
    pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #137
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas leho57
      see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
      pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P
      See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.

      Comment

      • 0madis0
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 74

        #138
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas TIGRANO
        See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.
        kuvab jah aga seda ainult teatud hulga käte vältel, kui ma näitex vaatan oma sõbra lauda siis saan mingi 20 kätt ja siis ütleb et observed laudade limiit on täis. ja peale seda kuvab ainult nende laudade statid kus mina istun, kui teil kuvab koguaeg siis äkki keegi saab õelda kuidas seda minagi teha saax kuna olex tore teiste laudade pealt info jaoks state koguda. ;D

        Comment

        • Hal
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 35

          #139
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          nonii lugesin läbi ja endameelest sellist probleemi pole veel olnud kellelgi

          Mul selline jama siis et Ongames kui panen pokkertrackeri tööle siis ta kukub eelnevalt juba importitud käsi uuesti importima need ei lähe küll reaalselt statise alla aga esilehel kus auto importida saab seal on 3 kastikest üks neist on dublicates error ja hands vms ... et mille kuradi pärast ta mul paarkümendtuhat kätt alati peab dublikaatideks lugema enne kui saan hakata uusi käsi sisse saama ning tänu selle asi hakkab ka täiega hanguma ... on aimu ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Ma ei tea, kuidas OnGame's käsi nullitakse aga peale importimist peaksid käed ära nullima.

            Ehk funkab nii: Sule sine OnGame skin, impordi käed, sule PT3, viska kõik HH käed ära OnGame skin kataloogist, käivitan OnGame skin, mängi paar kätt, vaata kas käed tekkisid. Kui tekkisid proovi PT3-ega importida, kui impordib on probleem lahendatud.

            Comment

            • Hal
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 35

              #141
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              ty töötabki nii asi veider aga nii see töötab

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #142
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                mul ka tekkis just problem OnGame-ga, see PT3 ei improdi käsi ja ka ei kuva statse lauda, FTP-s töötab aga PT3 ilusti (pole ennem ka PT3 kasutanud ongames, ennem mängisin ilma PT3-ta) milles võiks kala olla?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #143
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Järgmises PT3 beeta versioonis (eeldtatav väljalaske kuupäev: 25 märts) on olemas kaua oodatud Prima võrgu toetus, kui ka Entractioni oma.

                  Comment

                  • toores
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 65

                    #144
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kas keegi teeks puust ja punaselt ette, kus kohas saab PT3 Hud-i layouti seivida? Häirib, et koguaeg peab statte mööda ekraani vedama. Samas olen piisavalt pime, et seda võimalust, kus seivida, mitte näha.

                    EDIT: Mängin FullTilt-s

                    Comment

                    • ActionJackson
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 231

                      #145
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Lauale tekkib sul PT ikoon, millele vajutades annab menüü, kus üks valikutest on layoudi salvestamine.

                      Comment

                      • toores
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 65

                        #146
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas ActionJackson
                        Lauale tekkib sul PT ikoon, millele vajutades annab menüü, kus üks valikutest on layoudi salvestamine.
                        Tänud, mõtlesingi miks see junn sinna tekib ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Täna 25-ndal märtsil, 2009 lasti välja PT3 Beta 26, mille peamisteks ja muudatusteks on:
                          • MicroGamingu support (TrioBet, Unibet, NordicBet, LadBrokes jne)
                          • Entraction support (enine B2B?)
                          • All-In EV graafikud


                          Pluss mõned muudatused ning vigade parandused. Kogu muudatuste nimekrija leiad siit

                          Downloadida saad uue beta: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php (otsige Beta26, Tänase kuupäevaga)

                          Comment

                          • toores
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 65

                            #148
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Selline kiire küss, et kui salvestan oma PT3 HUD-i layout'i, siis kui lähen teise lauda ning mul on määratud preferred seat, siis keerab uues lauas statid segamini. Seda siis Full Tilt toas. Oskab keegi aidata?

                            Comment

                            • taavi19
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 321

                              #149
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas toores
                              Selline kiire küss, et kui salvestan oma PT3 HUD-i layout'i, siis kui lähen teise lauda ning mul on määratud preferred seat, siis keerab uues lauas statid segamini. Seda siis Full Tilt toas. Oskab keegi aidata?
                              Tundub, et PT3 HUD ei toeta igas toas preferred seati. Mul oli sama probleem PartyPokeris. Aitas see, et keerasin preferred seati maha.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas taavi19
                                Tundub, et PT3 HUD ei toeta igas toas preferred seati. Mul oli sama probleem PartyPokeris. Aitas see, et keerasin preferred seati maha.
                                Toetab küll.

                                PT3->Importimis lahter(1)->PartyGamingule (2) klõps siis paremale pool, kus saab valida, kuhu imporditud käed lähevad on lahter nimega. "PartyGaming Configuration", (3) klõps sellele ja seal on olemas seating preferences (4) ja panna paika oma meelepärane iste number. Nii käituda iga pokkeritoa puhul, kus kasutate prefered seatingut.

                                Pilt ka:



                                Comment

                                Working...