*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #106
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ranka
    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.
    Imelik, et nii kaua on jokutanud teiste tubade suppordiga :(

    Comment

    • zuckerman286
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 83

      #107
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas ranka
      Mida sa täpselt silmas pead? :)

      Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

      Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.
      kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

      edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #108
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas ranka
        Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

        märtsis pidi vist tulema

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas zuckerman286
          kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

          edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?
          Algselt postitas kollane
          keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
          Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

          [img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas marguzz22

            märtsis pidi vist tulema
            Pacificu oma on veebruari keskel ja pidi olema juba järgmises versioonis, primas siis veebruari lõpus. Need on umbkaudsed ajad ja võivad nihkuda nii ette, kui ka tahapoole.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #111
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              [img width=150 height=152]http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg[/img]


              Nüüd selline, tõmbasin asju veits kokku.


              download:

              Comment

              • goldec

                #112
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Kuidas ma selle trackerisse saan?
                Ma sain ta sisse, aga vana HUDi nagu välja lülitada ei saa...
                Asi selles, et mul trial?

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #113
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Configure Hud Cash, sealt group alt pead panema et ta kasutaks Hudis neid seadeid.
                  ALUMINE; ÜLEMINE JA POPUP.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Viimane update:

                    PT3 >>>>>>>>> HEM

                    Ja kui nüüd lähiajal pacificu ja microgamingut PT3 toetama hakkab, siis soovitan seda absoluutselt kõigile. Miks? PT3 on sitaks lihtsam, kui HEM!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #115
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas -andres-
                        Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?
                        Siin võidab HEM, sest kui mängida üle 12 laua miski 2h jutti cascade moodis hakkab PT3 HUD läägama ning pead mingi aeg PT3 restartima. Aga kuna ma üle 12 laua ei mängi ning üle 2h ammugi mitte, siis mind see ei häiri.

                        Comment

                        • Tisko
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 163

                          #117
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                          lisaks, tõenäoliselt palju selliseid issue'id veel lahendatakse... ärge unustage, PT3 on suht-koht toores veel ju ja töö käib...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            PT3 lasi välja uue Beta25.

                            Added:

                            * Selective Export
                            * New Site: Pacific
                            * Hud on the Replayer
                            * Details tab
                            * Sessions tab -> Sessions - Details panel (BB/100 by time and day of week, Standard Deviation)
                            * Multiple Hud profile support
                            * New Stat: RWPC (Raise with Previous Callers) and fixed the LWPC stat
                            * Links to website in Help menu
                            * TableTracker: Table opening for Cereus, iPoker and OnGame
                            * TableTracker: Support for Pacific, though the servers aren't ready

                            Changed:


                            * Saving multiple tournaments at once now prompts you to overwrite all fields, or only those that have changed
                            * Improved custom stat expression validation
                            * Import: Automatic blind detection adjusts for all-in or missing SB/BB

                            Fixed:

                            * Import: FTP invalid pot size errors
                            * Replayer: Show Hero Cards fix
                            * Everest 6 max tables not being recognized as 6 max
                            * Tournament import problem
                            * Tournament player list no longer shows players with no hands in database
                            * Tournament conversion from PT2
                            * Tournament import (Generic format, problem with addons)
                            * Sorting in custom reports
                            * Problems with Hud disappearing/freezing/crashing
                            * Import: PokerStars PT2 exported hands not importing
                            * Import: OnGame missing SB hands with NL games
                            * Import: iPoker ante problems and negative tournament identifiers
                            * Hud: Infinite loop with certain stat formatting
                            * Hud: Hero stats and Last X Hands filter
                            * Hud: Should no longer think iPoker hand history window is actual table window
                            * Cache: Will no longer allow tournament tables in the cash cache and vice versa

                            Teema: http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=15&t=17348
                            Download (upgrade): http://www.pokertracker.com/products...-v3.00.b25.exe

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #119
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas ranka
                              * Hud on the Replayer
                              Kellelgi see asjandus normaalselt ka töötab? Mul esimesel korral jooksis kokku ja teistkordselt käivitusel ketrab juba mitu minutit, aga replayerisse hudi ei teki.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #120
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kas Pt3 ka sellist lisa on nagu hemil et note paned trackerisse? ma nagu ei leidnud või saab kuskilt tõmmata ?

                                Comment

                                Working...