*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas taipupole
    kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? :o ???

    Põhimõtteliselt ei saagi, aprillist saadik langus:

    http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ranka666'][/URL]

    Comment

    • EdgarP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2009
      • 368

      #257
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
      Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #258
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas EdgarP
        Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
        Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?
        Kas cashis ka ei saa statte lauda?

        Comment

        • EdgarP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2009
          • 368

          #259
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas Vapsik
          Kas cashis ka ei saa statte lauda?
          Ilmselt asi minus, aga ei saa jah... :S aga kui keegi köh köh tahab PT3 soetamise teemal asju arutada , siis PM palun.

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #260
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas EdgarP
            Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
            Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?
            ma ei tea kui keelatud see on aga mul on küll sõbraga kahepeale üks litsents ja hetkel (ptüi-ptüi-ptüi) juba paar kuud mänginud. no problems so far.

            Comment

            • arvamusliider
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 183

              #261
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Triali olid teinud nii häirivaks, et ostsin kohe full versiooni.

              * The first month of TableTracker is free with a new PokerTracker 3 purchase. You will not be billed until the end of the first month at which point you will be charged the normal subscription rate. Cancel at any time.

              Läbi MB, ega sellele TableTrackerile mingit otsekorraldust peale ei pandud, et iga kuu kannab automaatselt üle?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #262
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas donkament
                  saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.
                  PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #264
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas ranka
                    PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?
                    tänud õigele teele juhatamise eest. Sain nüüd korda, viga elimineeritud :).

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #265
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #266
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas donkament
                        Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.
                        Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #267
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas ranka
                          Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.
                          tänan veelkord :)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #268
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Loodan, et see jutt ei ole vastuolus foorumi reeglitega - ei tohiks olla otseselt konkureeriv pakkumine. Nimelt oli vaja endal just Poker Tracker välja osta. Otsustasin, et kuskil toas teda boonusena lahti mängima ei viitsi hakata ja leidsin sellise pakkumise http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268. Ühesõnaga - foorumi kasutajaks registreerusin, tuli paar maili vahetada ja paari tunni pärast oli minu arvutis Poker Tracker $72 eest.

                            P.S. Kuidas saab lisada uue moodsa layoutiga default popup HUDi veergudesse datafielde?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #269
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                              Algselt postitas arvamusliider
                              Huvitav, miks lõpetavad TableNinja+AHK töö, kui PT3 auto importima panen? Mingi konflikt?

                              edit: Niikaua töötavad, kui esimesed käed kohale jõuavad.

                              edit: Kui hud kinni panna, siis töötab auto importides ka.
                              Vaata, et HUD ei kataks lauas üleval poti suurust ega muud infot.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #270
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kas kellegil on peale updatet ehk v3 build 5.1 olnud probleeme FTPs matrixi hudiga ? Kui keegi neid üldse mängib :o.


                                Suppordist öeldi, et kuna punktid window screenil ei lähe sinna ka hud.. ffs fullscreeniga jäid ka sinna punktid alles...
                                Anyway pole seal hudiga suurt tehagi, kuid poker tracker võiks ikka oma tööd teha ! Äkki aitab mingi beta versiooni tõmbamine ?

                                Comment

                                Working...