*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Põhimõtteliselt beta 24 ei sisalda mitte midagi uut ja vajalikku või mitte midagi sellist, millega suudaks, ta HEM'iga konkureerida.

    Comment

    • goldec

      #77
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Ma avastasin just, et mul on PTs on kell 2 tundi ees.
      Näiteks näitab, et praegune sess lõppes pool kuus, aga hetkel on kell alles pool neli :-\
      Kuidas seda muuta saab?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #78
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas goldec
        Ma avastasin just, et mul on PTs on kell 2 tundi ees.
        Näiteks näitab, et praegune sess lõppes pool kuus, aga hetkel on kell alles pool neli :-\
        Kuidas seda muuta saab?
        See peaks olema seotud toaga - mitte PT-ga. Sest tuba salvestab HH-d oma ajavööndis ja minu teada saab seda muuta ainult Pokerstarsi toas.

        Comment

        • goldec

          #79
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Selles vist ongi siis asi, et pokerstarsis saab muuta ajavööndit ja PT3 ei oska sellega arvestada...
          Minumeelest see eastern european time tuli ka suht alles starsi.
          Loodame siis, et järgmine release parandab ära selle bugi..

          Ja muide, miks see teema siin on?
          See sobib netipokkeri alafoorumisse hulka paremini ju.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas goldec
            Ja muide, miks see teema siin on?
            See sobib netipokkeri alafoorumisse hulka paremini ju.
            Mõtlesin seda ise ka mõne aja tagasi ja lõin käega. Nüüd enam ei löö ning HEM teema liigub ka siit ära.

            Comment

            • pharmacc
              Räme Fish
              • Jan 2009
              • 2

              #81
              Re: Poker tracker

              Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: Poker tracker

                Algselt postitas pharmacc
                Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost
                Kuidas postgreSQL installisid? Automaatselt koos PT3-ga või manuaalselt?

                Comment

                • Marks111
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 111

                  #83
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Kas keegi oskab öelda miks mul PT3 HUD ei uuenda lauas statse?Peab ise vajutama reset ja siis alles uuendab statse.
                  Mul PT3 praegu trial.
                  Ja enda statse uuendab ilusti aga vastaste omad ei uuene...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Ma ei ole PT3-ega kokku puutunud aga PT2 HUD'il oli lisa filter, et uuendagu statte iga X käe tagant. Ehk PT3 sama filter olemas ja see sul peale jäänud - otsi HUD'i filtridest.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #85
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Poisid jagage oma HUD layoute pls.

                      Kellel ära värvitud?!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas antnx
                        Poisid jagage oma HUD layoute pls.

                        Kellel ära värvitud?!
                        PT3-es tegin mina täpselt samasuguse layouti nagu mul HEM-is, nii laual, kui ka popupid. Kes mäletab mu esimestest videodest, siis on väike erinevus sees - lauas kasutan ainult VPIP, PFR, AF ja hands statte.

                        Comment

                        • goldec

                          #87
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Ehk jagad?
                          Huvitav oleks vaadata kuidas sul popupid tehtud on.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            kurvastusega pean ütlema, et mul ei ole enam PT3-e arvutis - uninstallisin ta ära, kuna trial sai nii või naa läbi ja enne ei hakka sellega mässama, kui mu soovitud last x days filter on HUD-is olemas.

                            Comment

                            • Swicheroo
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 50

                              #89
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #90
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Swicheroo
                                Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?
                                PT2 saab, PT3 veel mitte.

                                Comment

                                Working...