*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #931
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

    egas siis midagi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #932
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.
      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

      egas siis midagi.
      minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

      kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #933
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        No absoluutselt tuleb tellida - Request Tournament History e-mailile, e-maili sisu kopeerida faili ja siis PT3 manual import sealt failist.
        Iseenesest kui tõesti on mingi "bug" ja saab ka automaatselt neid tulemusi PT3, siis võiks siia teada anda.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #934
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

          kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.
          ei saanud korda. kuna ei ole turniirimängija, siis ei viitsinud pead vaevata. huvi pärast mängisin paar päeva 180 mane ja mõtlesin, et vaataks oma tulemusi. aga must-have asi see polnud ja seetõttu ei näinud asjaga vaeva.

          kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.

          Comment

          • bJako
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 114

            #935
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

            kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.
            FT-s pole vaja sisestada käsitsi. Isegi matrix toimib nüüd juba (nagu oleks 5 eri turniiri mänginud)

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #936
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.
              EI PEA peale iga turniiri lõppu seda tegema. Ainult üks kord peale mängimise lõppu ja kõik turnad võtab korraga ühest failist. Ma läheks lolliks, kui peaks ükshaaval iga turna tulemused kuskile sisestama.

              Saad seda praegugi veel teha ilma mingi vaevata.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #937
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #938
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.
                  Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
                  Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
                  ja valid, mitme turka statte tahad.
                  Stars saadab selle sulle e-mailile.
                  Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
                  PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #939
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
                    Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
                    ja valid, mitme turka statte tahad.
                    Stars saadab selle sulle e-mailile.
                    Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
                    PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.
                    Tänan. Tegin esimese FAQ ära esimesse postitusse. Kui keegi oskab paremini sõnastada siis andke aga teada. Üritan edaspidi täiendada.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #940
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      tänud!

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #941
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Kuidas PT3s vaadata SNG AVG kestvust? ja $/h?
                        Tahaks nagu kuidagi ennast cashi vendadega võrrelda hehe^^
                        =) .

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #942
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Kuidas PT3s vaadata SNG AVG kestvust? ja $/h?
                          Tahaks nagu kuidagi ennast cashi vendadega võrrelda hehe^^
                          =) .
                          any1? Ma tõesti ei oska vaadata seda

                          Comment

                          • 5lehte
                            Jube Noob
                            • Apr 2009
                            • 126

                            #943
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Ostsin 2milj kätt ja sisse tõmbas neid 9 tundi ja tundub et housekeeping kestab 40h. Kas see on normaalne ja mis juhtub kui see vahepeal canceldada? Arvuti mingi AMD M880G(vist, pole eriti IT mees).

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #944
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Housekeeping kestabki kaua, ei soovita canceldada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #945
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Lisasin esimesse posti KKK järjekorra numbriga kaks:

                                2. PT3 andmebaasi hooldus (housekeeping) on kestnud tunde. Kas see on normaalne?
                                See on täiesti normaalne ja hoolduse aeg sõltub sellest mitu kätt sisse importisite. Kui mõni tuhat siis kestab hooldus minuteid kui aga miljoneid siis võib hooldus kesta mitukümmend tundi. Tühistada võib aga tolle hoolduse peate nii või naa ära tegema. See parem on oodata ja suurtemate importide puhul varuge aega ja kannatust!


                                Järgmine kord viidake esimesele postitusele kui sama küsimus kerkib.

                                Comment

                                Working...