*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #811
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3 saab ka kuidagi ise mingi custom valemi põhjal HUDi kuvada laua keskmiseid numbreid? Tekkis väike mõte NL2 puhul, et kui saaks mingi valemiga võtta arvesse lauas olevate mängijate stacke, VPIP, PFR ja mõnda muud näitajat ... need valemisse toppida ja lauda kuvada selle valemi põhjal mingi number.

    Kõrgemas limiidis vist ei oleks väga mõtet aga NL2 puhul saaks mõistliku valemi puhul kindlasti lihtsa ülevaate kas on hea laud või mitte. Kasutan praegu laua keskmist VPIP näitajat aga kui mingi venna stack on 0,5$ siis ei ole just eriti kasu temast kui ta on 60/50

    Comment

    • Arcticman
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 208

      #812
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      kuidas Prima turnadel HUD'i tööle saada ?

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #813
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Küsimus stati kohta - kui vastane teeb preflop raise, callin ja näeme floppi. Vastane teeb cbeti, ma tõstan selle üle, vastane foldib.

        Kas flopil sellises mängus näitab vastase foldimise sagedust ainult "Fold to F Raise" ? Tahaksin näha statti "Fold to Flop CBet raise" aga sellist ei leia PT3s ... või on siiski see olemas?

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #814
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Oskab keegi sellist valikut panna laudadesse, fold to 4BET? :D

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #815
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Fatal Exception during Auto-Import process: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x00427b3a; EIP: 0x00427B3A)

            hud ei tööta ja käsi ei impordi, lasin uuesti peale. miski ei aita

            edit: database update tegin ka ära

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #816
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Muidu PT3 töötab aga kui proovin housekeepingut teha siis paari minuti pärast annab errori.

              There were errors during the housekeeping process:
              Unable to execute query: SELECT holdem_hand_player_statistics.id_player, holdem_hand_player_statistics.id_limit, holdem_hand_summary.cnt_players, (position_type), (sum( (CASE WHEN ( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult)) 0 THEN ((holdem_hand_player_statistics.amt_won * 1.0 )/( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult))) ELSE 0 END) )), (sum(holdem_hand_player_detail.amt_blind)), (sum(holdem_hand_summary.amt_mgr)), (sum( (case when(holdem_hand_player_statistics.flg_won_hand) then ...........

              Errori kirjeldus läheb veel väga väga pikalt edasi. Milles võib selle probleemi põhjus olla?

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #817
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Uuendasin PT3e full versiooni peale ja nüüd annab hulgi selliseid erroreid:
                Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x006a10be; EIP: 0x006A10BE)(Line #2396)

                Millest see tulla võib?

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #818
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

                  ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?
                  Last edited by donkament; 26.07.10, 22:51.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #819
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

                    ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?
                    anyone?

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #820
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Millal sa viimati Starsis datamineda said?!
                      möödunud aastal Triobet oli koht, kus seda teha sai, aga see auk lapiti ka ära, rohkem ei teagi selliseid kohti.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #821
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***



                        Keegi oskab mind aidata mida siia kirjutada ? Lol, vb liiga rigged küsimus, aga tõmbasin triali ja ei saa mitte kui midagi hetkel aru :D HEM oli lihtsam imo !

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #822
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust


                          Keegi oskab mind aidata mida siia kirjutada ? Lol, vb liiga rigged küsimus, aga tõmbasin triali ja ei saa mitte kui midagi hetkel aru :D HEM oli lihtsam imo !
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #823
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Obv mai tea midagi paroolidest ega usernamedest, peaksin siis uninstallima ja uuesti installima PostgreSQL'i ?

                            E: Sain korda, +1 to pastilaa
                            Last edited by kjmrc; 03.08.10, 10:35.

                            Comment

                            • ints453
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 15

                              #824
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Eelmine kuu sai ostetud ptr mikro stakes ja nüüd kuu täis ja enam ei tööta.Ajab et trial läbi, et osta uus. Niisama läheb tööle ja kuvab statsid lauada aga graafe ja muid asju ei näita.Panan sealt continue trial.
                              Last edited by ints453; 03.08.10, 16:53.

                              Comment

                              • bJako
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 114

                                #825
                                Poker Tracker filter ja kõik jaotused

                                Poker Tracker filter ja kõik jaotused

                                Ma pole seni aru saanud, kuidas PT-s vaadata järjest kõiki väljafiltreeritud käsi - ikka peab vaatama neid kas sessiooni, laua, stardikäe või positsiooni järgi. No milleks.

                                St kuidas saaks filtreerida välja mingid 50 kätt ja neid KÕIKI järjest läbi lapata, võidu suuruse järgi järjestada jne?!

                                Comment

                                Working...