Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***
Tegin vanemas PT3 versioonis databasele Export , valisin kataloogi kuhu salvestada. Ragistas pikka aega ja ütles, et eksporditud x arv käsi. Aga lihtsalt valitud kataloogi ei ole tekkinud seda database exporditud faili :(
Proovisin teise korra veel - ei teki seda faili ja kõik. Teab keegi aidata?
Tegin vanemas PT3 versioonis databasele Export , valisin kataloogi kuhu salvestada. Ragistas pikka aega ja ütles, et eksporditud x arv käsi. Aga lihtsalt valitud kataloogi ei ole tekkinud seda database exporditud faili :(
Proovisin teise korra veel - ei teki seda faili ja kõik. Teab keegi aidata?
Comment