Kuna Lenc kustutas mu 2 teemat , mis oleks botidest piisava üle vaate andnud.
Siis tuleb sellest teemast lihtne spamm nurk või nii, mida arvate pokeri botidest? Palju teate pokeri botidest? Võiks sellised asjad kunagi legaliseeritud olla?
**teises teemas nägin paari posti kah ja kas inimesed oleks ise huvitatud rohkema info omandamisest?**
Siis tuleb sellest teemast lihtne spamm nurk või nii, mida arvate pokeri botidest? Palju teate pokeri botidest? Võiks sellised asjad kunagi legaliseeritud olla?
**teises teemas nägin paari posti kah ja kas inimesed oleks ise huvitatud rohkema info omandamisest?**
Comment