poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerBot
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 13

    #1

    poker botid?

    Kuna Lenc kustutas mu 2 teemat , mis oleks botidest piisava üle vaate andnud.


    Siis tuleb sellest teemast lihtne spamm nurk või nii, mida arvate pokeri botidest? Palju teate pokeri botidest? Võiks sellised asjad kunagi legaliseeritud olla?


    **teises teemas nägin paari posti kah ja kas inimesed oleks ise huvitatud rohkema info omandamisest?**
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #2
    Re: poker botid?

    Neid on üritatud arendada, kuid need pole kunagi edukalt tööle hakanud. Nad mängivad puhtalt matemaatikat, seega neid on ülilihtne üle mängida ja enamasti on nad kahjumlikud lõpuks.

    Comment

    • PokerBot
      Räme Fish
      • Apr 2009
      • 13

      #3
      Re: poker botid?

      Algselt postitas EGERT
      Neid on üritatud arendada, kuid need pole kunagi edukalt tööle hakanud. Nad mängivad puhtalt matemaatikat, seega neid on ülilihtne üle mängida ja enamasti on nad kahjumlikud lõpuks.
      Ise olin kah suht kaua sellisel arvamusel , lihtsalt olgem ausad pokeri mängijad pole piisavalt kodu tööd teinud.
      Sest kuna sa vastasid nii siis vaevalt sa suudaks neid tuvastada, kuna arenenud botidele on kodeeridud üle 1000 sõna.Ja Delay time on on kah random, väga hea muidugi chati kaudu tuvasta - chat botid tavaliselt vastavad samale küsimusele sama vastusega.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: poker botid?

        Kas sa ei saa ikka aru, mis sa valesti tegid? Informatsiooni võid jagada, aga "loome bottidearmee" käis mulle vastukarva.

        Teemast:
        1) Botid on veel hullemad kui shortstackerid ja mulle meeldiks, kui toad rohkem ette võtaks, et neid tuvastada ja pidurdada.
        2) Ei tea suurt midagi.
        3) Ei võiks, siis ei oleks võistlus parimate pokkerimängijate vahel vaid parimate programmeerijate vahel. Õnneks arvan, et legaliseerimise tõenäosus on väiksem kui "pihensist rasedaks jääda" (R. Roomet).

        Comment

        • lauriiii
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 97

          #5
          Re: poker botid?

          Eelmine laup. mängisin Triobetis HU freerolli ja seal oli küll väga imelik vastane. ALATI tegi otsuse viimasel sekundil, lisaks mingi ääretult imelik käitumine. Vb. paranoia aga ei tundnud küll, et keegi inimene oleks seal vastas mänginud

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: poker botid?

            Algselt postitas lauriiii
            Eelmine laup. mängisin Triobetis HU freerolli ja seal oli küll väga imelik vastane. ALATI tegi otsuse viimasel sekundil, lisaks mingi ääretult imelik käitumine. Vb. paranoia aga ei tundnud küll, et keegi inimene oleks seal vastas mänginud
            ega nüüd keegi ju boti ei ostaks et freekaid pelada :)

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #7
              Re: poker botid?

              Botid vist rohkem ikka cashi jaoks ju, turnad väheke teine teema. Lauad vahetuvad koguaeg, blindid tõusevad jne. Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #8
                Re: poker botid?

                Seda küll. Aga ma ei usu, et keegi suutis mängida nii, et aeg oli just nulli saand ja siis tuleb tema käik + insta. moved minu 3bettidele jne. Ehk oli mingi test run or smth.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: poker botid?

                  Algselt postitas Purz
                  Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.
                  LMAO, tekib identiteedikriis ja arvab et on kosmoselaeva pardaarvuti HAL ja eesmärgiks on jupiterile lennata? ;D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: poker botid?

                    Algselt postitas lauriiii
                    Seda küll. Aga ma ei usu, et keegi suutis mängida nii, et aeg oli just nulli saand ja siis tuleb tema käik + insta. moved minu 3bettidele jne. Ehk oli mingi test run or smth.
                    Ta lihtsalt stallis, et sind tilti ajada või lootis, et pead kuskile ära minema vms.

                    Comment

                    • PokerBot
                      Räme Fish
                      • Apr 2009
                      • 13

                      #11
                      Re: poker botid?

                      Algselt postitas Purz
                      Botid vist rohkem ikka cashi jaoks ju, turnad väheke teine teema. Lauad vahetuvad koguaeg, blindid tõusevad jne. Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.
                      väga vale SNG botid on isegi paremad kui NL cash botid. Fixed Limit on täiesti 70% botijaid täis.

                      nagu ma ütlesin , botidel suvaline delay time, aga imelik käitumine on jah botidele tavapärane, kuna tilti nad ju ei lähe.

                      to LenC: ma ei oleks üldse kindel, et legaliseerimine kunagi läbi ei lähe: Algul seda teemat lugedes mõtlesin krdi boter, aga siis leidsin et me kõik kasutame PT3 , HEMi jne, mängime 15+ lauda, et rohkem käsi läbi mängida. Ei leia et bot oleks suurem kuritegu. Tänu Indianale üldse botimist mõistma hakkasin.

                      2p2 teema selle kohta http://forumserver.twoplustwo.com/42...2/index35.html

                      Parandus: Esiteks kaotavat mängijat botimine ei tee võitvaks, seda on näha botimis foorumitest kus on kokku 5k + liiget ja pooled ikka ei saa hakkama. Sama mis pokeris...

                      Comment

                      • lauriiii
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 97

                        #12
                        Re: poker botid?

                        Aga kuidas seletada seda, et kui näiteks tegin 3beti ja niikui olin bet nupu vajutand, vaatas mulle juba tema poolt all-in otsa. Ja nii kaks korda. Inimese käsi nüüd niikiiresti küll ei tegutse :P

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: poker botid?

                          sul nett jukerdas

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #14
                            Re: poker botid?

                            Algselt postitas PokerBot

                            Algul seda teemat lugedes mõtlesin krdi boter, aga siis leidsin et me kõik kasutame PT3 , HEMi jne, mängime 15+ lauda, et rohkem käsi läbi mängida. Ei leia et bot oleks suurem kuritegu.
                            Oot mis sa arvad siis, et kui keegi mängib 15+ lauda, kasutam PT3 vms, siis on teeb see sama välja kui BOT mängib 15+ lauda ja kastuab PT3 abi? Et kõik multitablejad on bottidega võrdsed või mis?

                            Comment

                            • PokerBot
                              Räme Fish
                              • Apr 2009
                              • 13

                              #15
                              Re: poker botid?

                              Algselt postitas Purz
                              Oot mis sa arvad siis, et kui keegi mängib 15+ lauda, kasutam PT3 vms, siis on teeb see sama välja kui BOT mängib 15+ lauda ja kastuab PT3 abi? Et kõik multitablejad on bottidega võrdsed või mis?
                              Ei kui ma kasutan PT3 ja mängin 15 lauaga , kasutan AHK scripti, et veel kiiremini oma move läbi viia, siis inimene kes mängib 1 lauda, ilma trackeri ja AHK scriptita on võrreldes minuga kindlasti -EV. Sest iga abiprogramm mõjutab mängu enamasti paremuse poole ja seda teeb ka bot.

                              ja botides enamasti kaotad win rates isegi ~1-0,5BB kui enda järgi seadistad, kuna bot ei respecti mängijaid vaid calculeerib mitu sada tuhat situatsiooni omale ja mängib nii kuidas parem EV.

                              Comment

                              Working...