poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sada
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 52

    #46
    Re: poker botid?

    Huvitav teema, kahju et juba bänni sai :( Aga ehk ta vastab siiski või keegi teine asjaga kursis olev tegelane veel paarile küsimusele
    Kirjutati ülalpool et limit on 70% :o botid aga mitu % neid NL liigub? Mis on nende suurimad miinused, ehk kuidas neid ära tunda, kas nad pause ka teevad (programeeritav) või leiab "kahtlusalused" selle järgi, et ühes lauas juba näiteks 500 kätt istunud?
    Varem või hiljem nad nagunii tulevad, see on ainult aja küsimus, aga et neil juba oma foorum 5000 kasutajaga ja ilmselt igal tegelasel oma väike "robotite armee sõdimas" on minujaoks küll uudis :o Tuleb ilmselt ise kohanduda muutuva olukorraga või asjast tulevikus loobuda, sest kuigi nad on ilmselt võidedavad(veel) siis kergelt nendelt raha kätte ei saa nagunii >:(
    Ilmselt on tuleviku online pokker nagu sõda, võidab see kellel on paremad relvad ;D Praegu tracer homme bot.Mina ei näe ka erilist põhimõttelist vahet kas näen täna Holdem manegeris vastase statte või homme juba seal ka soovitatavat järgmist käiku ja ülehomme juba teeb arvuti minu eest ise ka käigu, sest ma olen ise ju kõik käigud ette programmeerinud. Pokkeris ju võidab põhimõtteliselt see, kes mängib hallist massist erinevalt :D

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #47
      Re: poker botid?

      Ma arvan, et ära vaeva oma pead bottide otsimisega enda lauast.
      Kui on kehv bot siis on ta ammu vahele jäänud ja head botti ei tunne sa lihtsalt kuidagi ära.
      Pokkeritoad investeerivad päris head klotsi, et mäng oleks kõigiti aus.

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #48
        Re: poker botid?

        Oli näha jah Ongame võrgus, et tegeletakse aktiivselt otsimisega. Käed võeti istumise alt välja alles siis kui sai kiri supporti saadetud. Ei viitsita isegi 24/7 mängijaid elimineerida...

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #49
          Re: poker botid?

          ONLINE POKER WILL BE DEAAAAD ma ütlen kõigel ihtsam on panna see screen kiri, et tuleb midagi sisse trükkida aeg-ajal või ma ei tea imege munni botid

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: poker botid?

            Botid on jobidele end of case!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #51
              Re: poker botid?

              nohh.. mina isiklikult usun et vähemalt microstakesi jaoks on võimalik võitvaid programme kirjutada.. täpselt samamoodi nagu ka Deep Blue ehk maleprogramm... seda enam, et olen koolis õppinud ka närvivõrke ja tehisintelligentsi põhialuseid.. küsimus on lihtsalt selles, kui palju aega ja teooriat ja valemeid suudad sa sisse kihutada... + nagu ajalugu näitab, siis pokkeristiil ajas muutub.. vahepeal on rohkem shortstacke, siis NITe siis TAGe, LAGe jne... ehk eks peab pidevalt monitoorima ka kus bot jälle kaotama hakkab ja asja "fine tuunima".. kuigi iseenesest olen botide vastu..

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #52
                Re: poker botid?

                Isegi minul on tulnud Pokerstarsis see asi ühekorra, et 60 sekundi jooksul pean sisse trükkima imagel oleva sõna, seega ei usu, et Starsis eriti neid botte esineb.

                Mina imestan, et see teema üldse nii kaua lahti oli, propageeris siin algusest peale bottide positiivsust, wtf :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: poker botid?

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Isegi minul on tulnud Pokerstarsis see asi ühekorra, et 60 sekundi jooksul pean sisse trükkima imagel oleva sõna, seega ei usu, et Starsis eriti neid botte esineb.

                  Mina imestan, et see teema üldse nii kaua lahti oli, propageeris siin algusest peale bottide positiivsust, wtf :)
                  Punase ja roheliste bossude vahel oli väikene diskussioon, mis nõudis oma aja.

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #54
                    Re: poker botid?

                    Algselt postitas Rage
                    nohh.. mina isiklikult usun et vähemalt microstakesi jaoks on võimalik võitvaid programme kirjutada.. täpselt samamoodi nagu ka Deep Blue ehk maleprogramm... seda enam, et olen koolis õppinud ka närvivõrke ja tehisintelligentsi põhialuseid.. küsimus on lihtsalt selles, kui palju aega ja teooriat ja valemeid suudad sa sisse kihutada... + nagu ajalugu näitab, siis pokkeristiil ajas muutub.. vahepeal on rohkem shortstacke, siis NITe siis TAGe, LAGe jne... ehk eks peab pidevalt monitoorima ka kus bot jälle kaotama hakkab ja asja "fine tuunima".. kuigi iseenesest olen botide vastu..
                    Ma olen suht samal arvamusel ja vastus sellele, miks just väiksematel limiitidel on see võimalik, on lihtne. Väikestel limiitidel saab isegi ABC mänguga raha teha, ei pea bluffima ega thin valuebettima. Selle bottindusega on mul tekkinud ka küsimus, et kas botid siis bluffivad ka? Ilma bluffimiseta küll kõrgematel limiitidel eriti eduliselt hakkama ei saa.

                    Ma mäletan kunagi oli kuskil ka artikkel, et phil laak ja keegi veel mängisid parima poker botiga, ei mäleta täpselt kaua nad mängisid, aga lõpuks inimene võitis, sest nad said käppa boti harjumused ja suutsid nad niimoodi üle mängida.

                    Botindusel ilmselt on tulevikku, eriti madalamatel limiitidel, nt kabe on juba täiesti arvuti poolt nö "läbi tehtud", ma ei tea mitu miljonit kombinatsioone seal on, aga tänapäeval suudavad arvutid kabet flawlessly mängida. Malega veel nii kaugele jõutud ei ole, sest malel on kombinatsioone kordi rohkem kui kabel, aga eks ükskord ka see aeg saabub.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: poker botid?

                      See on tõsi, et mikro limiidile võitva NLHE boti kirjutamine oskajale programmeerijale ei tohiks olla mitte mingi probleem.

                      Aga kas Te tõesti usute, et pokkeritoad seda ei takista ja neil on huvi, et 10NL-is bot geneb neile kuus $2000 raket. Kui see boti armeet peaks vahele jääma, mõjub see pokkeritoa imagole väga karmilt ja kõrgel limiidil olevad regularid, kes maksavad kuus 3 x rohkem raket lahkuvad sellisest toast.

                      Pokkeritoale oleksid kasulikud ainult botid, mis genevad julmalt raket - 100NL+ limiitides aga seal on mängijad juba nii targad, et nad suudaksid need botid selgeks teha ja ka long runnis ära abuseda. Põhimõtteliselt ongi "inim botid" ju olemas - 11/2 tüübid, kellede TR graafikuid ma olen positatnud siin nädalas vähemalt korra.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: poker botid?

                        Muideks, mängija, kes usub võitvate bottidesse ja nende edusse online pokkeris, siis see tähendab seda, et pokker ei ole mitte surnud -- vaid vastupidi, tase suckib sajaga ja pokkeri edu kestab veel kaua.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #57
                          Re: poker botid?

                          Algselt postitas fishh
                          Kui see eesti keelne leht peaks botte mingi konkreetse saidi jaoks reklaamima, müüma või midagi muud sellist, siis läheb see politseisse.
                          Dreamworld Millise paragrahvi alusel ???

                          Comment

                          • sada
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 52

                            #58
                            Re: poker botid?

                            Algselt postitas Fortune

                            Ma mäletan kunagi oli kuskil ka artikkel, et phil laak ja keegi veel mängisid parima poker botiga, ei mäleta täpselt kaua nad mängisid, aga lõpuks inimene võitis, sest nad said käppa boti harjumused ja suutsid nad niimoodi üle mängida.
                            Ei tea küll kes see Phil laak on ja kui tasemel ta on (ilmselt väga hea) aga kui selline mees võitis ainult tänu sellele, et teadis et vastas programm, siis olgem ausad, tavamängijal ei ole mingit shansi neid võita, sest räigeid vigu nad ilmselt ei tee :-[ Kõik me otsime ju "lolle mängiaid" ja kui nende hulk väheneb, siis läheb võitmine ka järjest raskemaks :(

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #59
                              Re: poker botid?

                              Algselt postitas sada
                              Ei tea küll kes see Phil laak on ja kui tasemel ta on (ilmselt väga hea) aga kui selline mees võitis ainult tänu sellele, et teadis et vastas programm, siis olgem ausad, tavamängijal ei ole mingit shansi neid võita, sest räigeid vigu nad ilmselt ei tee :-[ Kõik me otsime ju "lolle mängiaid" ja kui nende hulk väheneb, siis läheb võitmine ka järjest raskemaks :(

                              OMG :'(
                              dude, u need some serious help. Kõigepealt loe nüüd läbi, mis seal kirjas oli, mida sa tsiteerisid...

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #60
                                Re: poker botid?

                                Kusjuures päris huvitav teema. Usun, et paljud kasutajad saavad siit midagi uut ja huvitavat teada. Botide reklaamimine vast oli loo autori poolt vale, aga info, mis ta jagas tundus üsna huvitav.

                                Comment

                                Working...