Re: poker botid?
Huvitav teema, kahju et juba bänni sai :( Aga ehk ta vastab siiski või keegi teine asjaga kursis olev tegelane veel paarile küsimusele
Kirjutati ülalpool et limit on 70% :o botid aga mitu % neid NL liigub? Mis on nende suurimad miinused, ehk kuidas neid ära tunda, kas nad pause ka teevad (programeeritav) või leiab "kahtlusalused" selle järgi, et ühes lauas juba näiteks 500 kätt istunud?
Varem või hiljem nad nagunii tulevad, see on ainult aja küsimus, aga et neil juba oma foorum 5000 kasutajaga ja ilmselt igal tegelasel oma väike "robotite armee sõdimas" on minujaoks küll uudis :o Tuleb ilmselt ise kohanduda muutuva olukorraga või asjast tulevikus loobuda, sest kuigi nad on ilmselt võidedavad(veel) siis kergelt nendelt raha kätte ei saa nagunii >:(
Ilmselt on tuleviku online pokker nagu sõda, võidab see kellel on paremad relvad ;D Praegu tracer homme bot.Mina ei näe ka erilist põhimõttelist vahet kas näen täna Holdem manegeris vastase statte või homme juba seal ka soovitatavat järgmist käiku ja ülehomme juba teeb arvuti minu eest ise ka käigu, sest ma olen ise ju kõik käigud ette programmeerinud. Pokkeris ju võidab põhimõtteliselt see, kes mängib hallist massist erinevalt :D
Huvitav teema, kahju et juba bänni sai :( Aga ehk ta vastab siiski või keegi teine asjaga kursis olev tegelane veel paarile küsimusele

Kirjutati ülalpool et limit on 70% :o botid aga mitu % neid NL liigub? Mis on nende suurimad miinused, ehk kuidas neid ära tunda, kas nad pause ka teevad (programeeritav) või leiab "kahtlusalused" selle järgi, et ühes lauas juba näiteks 500 kätt istunud?
Varem või hiljem nad nagunii tulevad, see on ainult aja küsimus, aga et neil juba oma foorum 5000 kasutajaga ja ilmselt igal tegelasel oma väike "robotite armee sõdimas" on minujaoks küll uudis :o Tuleb ilmselt ise kohanduda muutuva olukorraga või asjast tulevikus loobuda, sest kuigi nad on ilmselt võidedavad(veel) siis kergelt nendelt raha kätte ei saa nagunii >:(
Ilmselt on tuleviku online pokker nagu sõda, võidab see kellel on paremad relvad ;D Praegu tracer homme bot.Mina ei näe ka erilist põhimõttelist vahet kas näen täna Holdem manegeris vastase statte või homme juba seal ka soovitatavat järgmist käiku ja ülehomme juba teeb arvuti minu eest ise ka käigu, sest ma olen ise ju kõik käigud ette programmeerinud. Pokkeris ju võidab põhimõtteliselt see, kes mängib hallist massist erinevalt :D

Millise paragrahvi alusel ???
Comment