Re: NETELLER
Eile võtsin automaadist netelleriga 3000 krooni. Neteller annab kursiks:
Merchant to card exchange kr 3,000.00 EEK @ 0.09468255 EEK/USD = $284.05 USD. SEB Ülekande kursiga oleks saanud $284 eest 3007 krooni ja Eesti Panga kursi järgi 3085 krooni. Kaotus vahemikus 7 - 85 krooni.
Kui vahetada diilide teemas standardiga $300 vs 3000. Siis SEB panga kursiga saaksite 3176 krooni ja Eesti Panga kursiga 3259. Kaotus vahemikus 176 - 259 krooni. Peale selle lisadub automaadist väljavõtte tasu $6 ehk ca 66 krooni, mis teeb maksimum kaotuses 85+66=151 krooni.
Seega netellerist on mõttekam välja võtta, kui teha siin foorumis standard vahendus, kus kursiks on 10 krooni dollari eest. Samuti ei teki probleemi et keegi diadema vms. sind üle laseb.
Kui ATM feed ei lisanduks (maksad kaardiga) siis näiteks netelleriga oleks enam vähem sama hind (või isegi soodsam, ma ei tea mis kursiga PS välja raha kannab) maksta kui teha PokerStarsis cashout, sest starsis cashoutil on miski 70 kroonine fee (ka ca $6)
Ning mis kõige maitsvam - mitte kuskile ei jää jälgi, et te olete raha saanud :)
Neteller ftw!
Eile võtsin automaadist netelleriga 3000 krooni. Neteller annab kursiks:
Merchant to card exchange kr 3,000.00 EEK @ 0.09468255 EEK/USD = $284.05 USD. SEB Ülekande kursiga oleks saanud $284 eest 3007 krooni ja Eesti Panga kursi järgi 3085 krooni. Kaotus vahemikus 7 - 85 krooni.
Kui vahetada diilide teemas standardiga $300 vs 3000. Siis SEB panga kursiga saaksite 3176 krooni ja Eesti Panga kursiga 3259. Kaotus vahemikus 176 - 259 krooni. Peale selle lisadub automaadist väljavõtte tasu $6 ehk ca 66 krooni, mis teeb maksimum kaotuses 85+66=151 krooni.
Seega netellerist on mõttekam välja võtta, kui teha siin foorumis standard vahendus, kus kursiks on 10 krooni dollari eest. Samuti ei teki probleemi et keegi diadema vms. sind üle laseb.
Kui ATM feed ei lisanduks (maksad kaardiga) siis näiteks netelleriga oleks enam vähem sama hind (või isegi soodsam, ma ei tea mis kursiga PS välja raha kannab) maksta kui teha PokerStarsis cashout, sest starsis cashoutil on miski 70 kroonine fee (ka ca $6)
Ning mis kõige maitsvam - mitte kuskile ei jää jälgi, et te olete raha saanud :)
Neteller ftw!

Comment