NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: NETELLER

    Eile võtsin automaadist netelleriga 3000 krooni. Neteller annab kursiks:
    Merchant to card exchange kr 3,000.00 EEK @ 0.09468255 EEK/USD = $284.05 USD. SEB Ülekande kursiga oleks saanud $284 eest 3007 krooni ja Eesti Panga kursi järgi 3085 krooni. Kaotus vahemikus 7 - 85 krooni.

    Kui vahetada diilide teemas standardiga $300 vs 3000. Siis SEB panga kursiga saaksite 3176 krooni ja Eesti Panga kursiga 3259. Kaotus vahemikus 176 - 259 krooni. Peale selle lisadub automaadist väljavõtte tasu $6 ehk ca 66 krooni, mis teeb maksimum kaotuses 85+66=151 krooni.

    Seega netellerist on mõttekam välja võtta, kui teha siin foorumis standard vahendus, kus kursiks on 10 krooni dollari eest. Samuti ei teki probleemi et keegi diadema vms. sind üle laseb.

    Kui ATM feed ei lisanduks (maksad kaardiga) siis näiteks netelleriga oleks enam vähem sama hind (või isegi soodsam, ma ei tea mis kursiga PS välja raha kannab) maksta kui teha PokerStarsis cashout, sest starsis cashoutil on miski 70 kroonine fee (ka ca $6)

    Ning mis kõige maitsvam - mitte kuskile ei jää jälgi, et te olete raha saanud :)

    Neteller ftw!

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #32
      Re: NETELLER

      Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: NETELLER

        Algselt postitas rrrr
        Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.
        No ma ka lugesin nii välja, et rahavahetus maksab nii ja niipalju. AGA loe mu eelmist posti -- sela on kirjas palju reaalselt raha kulus. Seega ma ei näe kuskil seda krõbedat protsenti.

        EDIT: Sa võid oma netelleri konto ka kroonides teha siis ei tohiks ühtegi konverteerimist olla. Aga kahjuks pokkeritoad ei kanna su netelleri kontole kroone ja siis peaksid ikka konverteerimise eest maksma. On nii?

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #34
          Re: NETELLER

          Algselt postitas Supsti
          Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?
          Ootan vastust.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #35
            Re: NETELLER

            Algselt postitas Supsti
            Ootan vastust.
            loogiline oleks, et ei. ma ei ole MBst ülekande puhul panka küll näinud, et selgitusse on pandud money from poker vms.

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #36
              Re: NETELLER

              Algselt postitas pastilaa
              ty sir - see siis päevane?
              jah, kui google ja 2+2 ei valeta

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #37
                Re: NETELLER

                Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #38
                  Re: NETELLER

                  Noh kui mul istub FTPs 1000USD-d ja ma tahan cashoutida, siis pangakontole EEK saada:
                  1) Tavaline kanne Neteller->SEB
                  - widthdraw fee on 10 USD (järelikult cashout on 990)
                  - SEB tahab vastuvõtutasu 80EEK
                  - SEBi dollari ostukurss on praegu 10,5874 seega saan 990*10,5874-80=10401 EEK

                  2) Netelleri kaardilt->cash
                  - widthdraw fee on 6 USD (järelikult cashout on 994)
                  - müstiline 2,95% Net+ card hinnakirjast -> 994*0,9705 = 964,667
                  - jälle SEBi ostukurss 10,5874*964,667=10213 EEK

                  Võrreldes aeglasema cashouti variandiga saan vasta pükse pea 200 EEKiga.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #39
                    Re: NETELLER

                    Oli see Neteller v Moneybookers, kus konto tegemisel pidid ütlema, et kontol olev raha saab olema seotud gamblinguga? Teoorias saab raha puhtaks pesta muidugi teise konto kaudu, mis pole gamblinguga seotud. Netelleri transfer fee peaks olema 1-1,9%. Ma pole veel aru saanud mis vahe on P2P transferil või tavalisel money transferil

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #40
                      Re: NETELLER

                      Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
                      Arvutuskäik järgmine:
                      1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
                      2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
                      3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
                      4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
                      5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
                      6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
                      7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

                      Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas rrrr
                        Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
                        Arvutuskäik järgmine:
                        1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
                        2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
                        3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
                        4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
                        5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
                        6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
                        7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

                        Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.
                        Miks nii keeruline? Kannad $600 ta netelleri kontole ja asi vask. Ja su üleeelmise postitus toimib teeorias aga praktikas sain mina hoopis teised näitajad.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: NETELLER

                          kerge arusaamatus NETELLRIGA.. account blockiti. Osaliselt obv ka minu viga. täitisn netis mingi formi nende lehel ja oain call me back ... leldi 1-3h pärast tuleb kõne. Tegelikkuses helises mobla juba 3 minuti pärast ning asi lahendatud. support on nuts

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #43
                            Re: NETELLER

                            Accountide vahelisi kandeid saab teha siis kui mõlemad kontod on verifitseeritud kui ma õigesti mäletan.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #44
                              Re: NETELLER

                              Algselt postitas Fortune
                              Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole
                              hm.. oskad visata linki kus selline tekst kirjas?? Ma ei taipa, kui on kirjas, et kuutasu kaardil pole, siis võib see ju vabalt tühjana ka seista.. miks kuradi pärast peaks nad 30 taala trahvi tegema, konto mittekasutamise eest?? ajuvaba ju

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #45
                                Re: NETELLER

                                Congratulations! You have successfully upgraded to a NETELLER Extended account. Now you can take advantage of higher account limits, Peer-to-Peer transfers, quick withdrawals and the Net+ card services for instant access to your funds.

                                Nuts ühesõnaga.

                                Comment

                                Working...