NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #16
    Re: NETELLER

    Kaebasin towergamingusse, et tahan Netellerit. Kui pommitada, ehk siis on mingitki lootust, et asi saabub pigem varem kui hiljem. Saatsivad mulle kirja:

    Thank you for contacting Tower Gaming Support and informing us that Neteller is now available in Estonia. We have sent this information to the Network, as this is their decision I suggest that you keep an eye out on your deposit page to see if the option becomes available for you. I apologize for the inconvenience this may cause you.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #17
      Re: NETELLER

      keegi teab, kuidas on soodsam raha kanda, kas otse panka (2-3 päeva) või
      net+ kaardile ja sis automaadist välja võtta?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: NETELLER

        kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

        palju maksab?
        kus kohast saab?
        mis teenustasud on?
        jne jne jne

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #19
          Re: NETELLER

          ei maksa sittagi..isegi kuumaksu pole..
          saab netelleri lehelt..tellides, tuleb umbes nädalaga kohale.. PIN saadetakse eraldi hiljem
          teenustasude kohta siin: https://help.neteller.com/cgi-bin/ne...OgsFwj&p_acces

          Pmõtselt panka otse kandes läheb 2-4 päeva aega.. netelleri kaardile kandes peaks minema insta.

          Mind huvitabki, kas seda NET+ kaarti kasutades on siis feed suuremad kui otse panka kandes? teab keegi?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: NETELLER

            lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin vittu nad

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: NETELLER

              Algselt postitas hotcocacola
              kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

              palju maksab?
              kus kohast saab?
              mis teenustasud on?
              jne jne jne
              Kaart tasuta ja saad netellerist ikka. $6 on raha väljavõtmine automaadist, maksmisel tasuta. Sellele PEAKS lisanduma konverteerimistasu (aga mulle tundub, et seda ei ole maha läinud minul). Ühesõnaga, kui elada näiteks dollari või euro tsoonis siis neteller oleks mu esmane valik, ma eelistaks seda teistele pankadele. Sest Starsist netellerisse liigub papp ülikiirelt (üle kahe tunni ei ole aega läinud) ja kui fee-d oleks 0 (EURO/Dollari tsoonis oleks, kui teil neteller samas valuutas) siis ei ole mõtetki muid pankasid kasutada.

              Eestis olen saanud välja võtta igast automaadist ning maksnud baarides. Osades baarides on andnud errorit :S Peale selle saate virtuaalkaardi millega saate maksta netis kaupade eest.

              Soovitan kõigile, sitkas hea varuväljapääsu variant.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #22
                Re: NETELLER

                Algselt postitas leits
                lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin ***** nad
                kas see mitte ei old nii kui 14 kuud netelleri accounti ei kasuta, siis võivad teha 30$ trahvi???

                või kus sa sellist asja lugesid?

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #23
                  Re: NETELLER

                  peab ka vist ära tegema

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: NETELLER

                    Algselt postitas Lutzky
                    peab ka vist ära tegema
                    Ma parem maksan tasud netellerile, kui teen vahendajaga swapi, kes praegusel dollari "kõrgajal" nöörib ikka mõnuga. Vahet suurt ei ole aga netellerist ei saa tünni.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: NETELLER

                      See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #26
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas pastilaa
                        See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!
                        ma juba pildistan enda dokumente

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #27
                          Re: NETELLER

                          Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: NETELLER

                            Oskab keegi kosta - palju selle kaardiga $6 teenustasu juures maksimaalne cashout on?

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #29
                              Re: NETELLER

                              What is the ATM withdrawal limit?

                              Answer
                              Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: NETELLER

                                Algselt postitas Lutzky
                                What is the ATM withdrawal limit?

                                Answer
                                Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).
                                ty sir - see siis päevane?

                                Comment

                                Working...