Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
1.08.04 uuendasin just eile selleks , lootsin ehk on abi aga ei miskit :S
aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S
Algselt postitas ranka
aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S
Comment