*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaans20
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 51

    #511
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ranka
    Alustame sellest - mis on HEM'i versioon?
    1.08.04 uuendasin just eile selleks , lootsin ehk on abi aga ei miskit :S
    aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #512
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas jaans20
      1.08.04 uuendasin just eile selleks , lootsin ehk on abi aga ei miskit :S
      aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S
      <-- mõistus otsas. Soovitan uninstallida HEM'i, restart ja installi uuesti.

      Comment

      • jaans20
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 51

        #513
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas ranka
        <-- mõistus otsas. Soovitan uninstallida HEM'i, restart ja installi uuesti.

        aga kui ma unistalli teen ega siis käed kaduma ei lähe ... või pean kuskilt HEM kataloogist käed välja tõmbama ja pärast kui uuesti peale lasen siis tagasi panema või on käed pokeri kausta alla ikka ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #514
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas jaans20

          aga kui ma unistalli teen ega siis käed kaduma ei lähe ... või pean kuskilt HEM kataloogist käed välja tõmbama ja pärast kui uuesti peale lasen siis tagasi panema või on käed pokeri kausta alla ikka ?
          Ei tohiks minna, käed on salvestatud postgresql databaasi ja seda sa ei puudu. Igaks juhuks võiksid muidugi käed välja exportida (need pannakse vaikimisi HEM kataloogi ja näiteks 2-3 miljoni käe exportimine võtab 10 minutit, seega suht kiire protsess).

          Comment

          • jaans20
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 51

            #515
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas ranka
            Ei tohiks minna, käed on salvestatud postgresql databaasi ja seda sa ei puudu. Igaks juhuks võiksid muidugi käed välja exportida (need pannakse vaikimisi HEM kataloogi ja näiteks 2-3 miljoni käe exportimine võtab 10 minutit, seega suht kiire protsess).
            Imelik , kuid ka sellest ei olnud abi , proovisin mitu korda, kuid tulemus ikka sama.
            Ehk on kellegil veel mõnda head ideed?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #516
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Kui kasutad Vistat kas UAC on kinni keeratud või/ja HEM jookseb ikka "Run as Admin" õigustega? Teiseks HEM->HUD Options->Launch HUD with Auto Import ees on linnuke? Too viimane nats totter pakkumine, kuna see ei tohiks auto-impordile midagi mõjuda.

              Kui Vistal UAC ei kasuta või/ja jookseb programm "Run as Admin" õigustega, siis võiksid pöörduda HEM loojate poole - saada neile screen-shot kinni jäänud nupuga ja ehk saad abi.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #517
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                fcking iga sessi algus pean n eed kuradi statid õigess ekohta j2lle tostma, miks nad ei j22 paika ise vms

                Comment

                • jaans20
                  Julm Donk
                  • Apr 2009
                  • 51

                  #518
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas ranka
                  Kui kasutad Vistat kas UAC on kinni keeratud või/ja HEM jookseb ikka "Run as Admin" õigustega? Teiseks HEM->HUD Options->Launch HUD with Auto Import ees on linnuke? Too viimane nats totter pakkumine, kuna see ei tohiks auto-impordile midagi mõjuda.

                  Kui Vistal UAC ei kasuta või/ja jookseb programm "Run as Admin" õigustega, siis võiksid pöörduda HEM loojate poole - saada neile screen-shot kinni jäänud nupuga ja ehk saad abi.

                  Tänud, sain asja korda!
                  Probleem oligi UAC -s , olin kogemata unisepeaga selle peale pannud.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #519
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    öelge palun kuidas saan hemis nii panna, et kui FR mängin, siis HUD kuvaks vastaste kohta ainult FR statse? hetkel minuarust võtab mul 6 max statsid kaasa.
                    sry ei jaksanud 20lk materjali läbi lapata

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #520
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas pikk28
                      öelge palun kuidas saan hemis nii panna, et kui FR mängin, siis HUD kuvaks vastaste kohta ainult FR statse? hetkel minuarust võtab mul 6 max statsid kaasa.
                      sry ei jaksanud 20lk materjali läbi lapata
                      HUD options-HUD filters ja säti paika

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #521
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        tnx

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #522
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas leits
                          fcking iga sessi algus pean n eed kuradi statid õigess ekohta j2lle tostma, miks nad ei j22 paika ise vms
                          Kui kasutad prefered seati - siis pane see paika. Kui on paigas, siis HEM->Hud Options->Setup Hero Names ja pane oma nimi paika, mida pokkeritoas kasutad.

                          Edu.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #523
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
                            Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #524
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Ghost0
                              Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
                              Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\
                              Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #525
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas ranka
                                Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM
                                Tänan :)

                                Comment

                                Working...