*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #4111
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    Algselt postitas Jokker99 Vaata postitust
    Kas hetkel Pokerstars aksepteerib siis ainult HM2 ?
    Jah. PT4 ka.

    Comment

    • feelitwell
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2015
      • 328

      #4112
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

      täna hakkas hm2 lampi aegu kuvama, et ei ole sama aeg mis arvutis ega ka PSis keegi teab miks?

      Comment

      • Ballahollic
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 388

        #4113
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

        Mis teema võib olla kui HEM jookseb kohe alguses kokku kui avan? Jääbki käsi laadima ja ei lase update ka teha?!

        Edit: panin kõik programmid ja asjad kinni ja laadis ära, ilmselt segavad HEM-i käivitamist ka muud pokkeriprogrammid peale starsi
        Last edited by Ballahollic; 29.12.15, 22:42.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #4114
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

          Kui lahti on korraga rohkem kui 1 laud siis kõikides laudades peale igat kätt tulevad teise laua mängijate statid ette.
          Näiteks kui mul on lahti 3 lauda (1,2,3) ning statid on iga mängija all õiges kohas siis järgmine käsi liiguvad statid nii, et laua 1 omasid näitab laual 2, laua 2 omasid laual 3 ning laua 3 omasid laual 1 ja nii toimub liikumine iga käsi. Kellegil kogemusi?
          Mure esineb Microgamingu 6-max tavalistes rahalaudades.

          Comment

          • EstAc3
            Räme Fish
            • Feb 2015
            • 16

            #4115
            Re: Holdem manager

            Tere, Kas keegi oskab öelda milles on probleem , mängin SnG si ja holdem manager ei hakka lauas jooksma , olen teinud kõik uptated ära ja alati kui avan laua siis vasakul servas on waithing for hands , samuti HM is ei näita ,et mängiksin käsi , näitab ,et on lahti vastav arv laudu nagu ma mängin kuid ei kogu käsi ega midagi..
            Oskab keegi aidata ?

            Comment

            • Wheresmymoney15
              Räme Fish
              • Nov 2015
              • 6

              #4116
              Re: Holdem manager

              Võib-olla on asi selles, et sa ei salvest hand history inglise keeles....

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #4117
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                Kas kellelgi on müüa HEM2 litsentsi? PM pls.

                Comment

                • Kodu
                  Klubi Liige
                  • Dec 2008
                  • 311

                  #4118
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                  teema nii pikk, keegi triobeti seadeid oskab anda, turkadel ei ole HUDi ja rahalauas esimene avatud laud aga ei uuenda.

                  Comment

                  Working...