Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *
Kopp jumala ees keegi ei oska siis abi anda kuidas saaks korda? Jama siis selles et statsid pole õiges kohas ja holdemanager 2 ei näita graafikut.
Kopp jumala ees keegi ei oska siis abi anda kuidas saaks korda? Jama siis selles et statsid pole õiges kohas ja holdemanager 2 ei näita graafikut.
Comment