*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • almer
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 147

    #3961
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    Kopp jumala ees keegi ei oska siis abi anda kuidas saaks korda? Jama siis selles et statsid pole õiges kohas ja holdemanager 2 ei näita graafikut.

    Comment

    • runitonce
      Räme Fish
      • Jan 2014
      • 2

      #3962
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      sharen/müün HM/OM2 pro key

      Comment

      • MartinGarcia
        Grinder
        • Nov 2009
        • 517

        #3963
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Miks final table'sse jõudes kõikide statsid automaatselt nulli lähevad ? Ja kui ükshaaval keegi hakkab välja langema lähead jälle ? Miks kuradi kala see on ?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #3964
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          Palun abi!

          Ei sa HEM teises arvutis tööle juba 12 kätt lauas ja selline teema. hero käsi ei loe ja teistes laudades mingi suvad statid
          All paremal on waiting ahnds ka vähemalt 10 kätt.
          :S

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #3965
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            Adminnina ikka jooksutad psi ja hemi?

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #3966
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              vb täitsa lollus pakkuda aga äkki auto import folder .com oma.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #3967
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Adminnina ikka jooksutad psi ja hemi?
                aint 1 user ongi siin arvutis

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #3968
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  aint 1 user ongi siin arvutis
                  Right Click>Run as Admin, see pole päris sama. :)

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #3969
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    k

                    kontrollin üle, praegu lasen just kõik maha ja siis uuesti peale.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #3970
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Hakkas tööle pärast reinstalle.

                      Nüüd vaja veel osad käed eraldi importida ja note/colorcoding oleks vaja starsist kätte saada. Kuidas seda teha?

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #3971
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        note ja colorcodingut imo ei saa starsist.

                        /// need salvestab ta sulle arvutisse. Lobbyst Help - Open My Settings Folder ja seal on fail nimega notes.sinuusername
                        Last edited by bluelite; 22.02.14, 14:27.

                        Comment

                        • runitonce
                          Räme Fish
                          • Jan 2014
                          • 2

                          #3972
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          sharen hm2/om2 pro key

                          Comment

                          • Ermii
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 402

                            #3973
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Hei,
                            Mängin kahes erinevas toas, kuidas oleks võimalik HEM-is mõlemad ühe aliase alla panna, et joonistaks mõlema toa kohta ühe graafiku?

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #3974
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Hem 1's võta options ja sealt Player Aliases.

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #3975
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                ty

                                Comment

                                Working...