Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***
Kas keegi häid custom popupe FR mängudele jagab hem 2-le? Ise tegemine jube tüütu, loodan, et äkki saab lihtsamalt....
Kas keegi häid custom popupe FR mängudele jagab hem 2-le? Ise tegemine jube tüütu, loodan, et äkki saab lihtsamalt....


Comment