*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #4096
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    Kas keegi häid custom popupe FR mängudele jagab hem 2-le? Ise tegemine jube tüütu, loodan, et äkki saab lihtsamalt....

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #4097
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Kuna ise mängisin viimati samuti eile, siis tegin ühe orbiti prooviks. 4,03$ plussi ja hud toimib jätkuvalt :P
      Versioonid järgmised:


      Aitäh, mul samad.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #4098
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

        Wee, asi oli mingi (mitte kriitilise) windowsi uuenduse taga. Nüüd aga ei saa hem enam license serveriga ühendust :D

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #4099
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

          Uus arvuti ja win8, hm2 installides jääb asi postgre sql taha, ütleb, et unable to install.
          Ehk keegi jhiljuti sama asjaga tegelenud. obv püüan vastus leida hm foorumist ja gooooogle
          annoying

          Comment

          • feelitwell
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2015
            • 328

            #4100
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

            korras. turn off mcafee for 15min and good to go

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #4101
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

              MTT hitte ei salvesta hem2, kellegil võib aimu olla miks? spin&go arvestab ja kui olen kaodanud x BI-ga turna siis miinuse arvestab aga võite ei võita arvesse :/ fking tilti ajab

              sellise pici viskab ka kui HEM2 lahti teen. kui yes vajutan siis ei tee midagi.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #4102
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                Selle järgi sa ei salvesta oma turniiri tulemusi ps kliendis. Pakun, et pead manuaalselt selle ära tegema.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4103
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                  Panin siis win10 peale ja nüüd hem1 ei saa litsentsi jälle , neti fixe proovisin aga abi ei olnud , help? :D


                  Ei taha veel väga hem2 peale kolida :/



                  ei taha administraatorina joosta kuigi peaks asjad paigas olema <.<
                  Last edited by Kakahirmutis; 29.07.15, 19:13.

                  Comment

                  • muhaa
                    Räme Fish
                    • Nov 2008
                    • 17

                    #4104
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                    Tarvis HEM2 osta. See kodulehel olev 59.99 maksev Small Stakes version. Kas hetkel kusagil mingit alet, boonust vms ka pakutakse ehk kuidas oleks kõige targem osta? Pokerstrategy pakub oma silverit. 888pokeris on mingi vana konto olemas, Partypokeris ka mingi 10a vana konto, nii et nende combod ei päde. Kusagile urkasse ka ei taha raha maksta, mäng hakkab Pokerstarsis toimuma.
                    Ideid?

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #4105
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                      Kas replayer is ei saa ka kuidagi eraldi FR ja 6max state näidata.

                      Comment

                      • näpitsad
                        Julm Donk
                        • Dec 2010
                        • 87

                        #4106
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                        Kas keegi kasutab veel HM1 Triobetis? Tekkis vahe HM sessi tulemuse ja kassa vahel, tundub nagu pole ka kõiki käsi HM-s ,mida täpselt mäletan, et mängisin.
                        Varem pole blaze mängides sellilst asja olnud. Ideid?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #4107
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                          micro blazega ongi jama vist

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #4108
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                            Ükski tracker ei toeta Blaze pokkerit kuna sinu kausta ei teki HH kätest, mida lõpuni ei mänginud. Seetõttu näitabki ta sinu graafikut ainult ülesmäge. Ma usun, et seepärast pole seal ka palju mängijaid ja vähem regulare.

                            Comment

                            • feelitwell
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2015
                              • 328

                              #4109
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                              Importisin mõned HUDid HM kodukalt ja nüüd viskab mingit prefs.xml save failed pop upi ette iga kord kui HUD setting näppin ja apply panen.
                              Oskab keegi teada?

                              Comment

                              • Jokker99
                                Räme Fish
                                • Dec 2015
                                • 1

                                #4110
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                                Kas Holdem Manager 1 ei saa enam Pokerstarsis kasutada? Viimane kord tuli ette teade ... This version of HM is prohibited.
                                Kas hetkel Pokerstars aksepteerib siis ainult HM2 ?
                                Last edited by Jokker99; 22.12.15, 12:19.

                                Comment

                                Working...