*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #4006
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    Hud options -> HUD popup conf? Või mis popupi sa täpsemalt mõtled.

    Comment

    • saugakarel
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 288

      #4007
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Algselt postitas Romka Vaata postitust
      Hud options -> HUD popup conf? Või mis popupi sa täpsemalt mõtled.
      Mõtlesin seda popupi mis ette viskab kui klikid HUDi peal, aaga jaba sain aru et seal oli erinevateks osadeks jagatud see ning saab confida eraldi.

      Ty

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #4008
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
        Mis jama olla võib?
        peale format C proovisin siin soovitatud asjad ära, krt ikka läpakas see jama
        kas enne formatit veel mingi variant, mida proovida tasuks? tolmust puhastamise jätaks ära seekord

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4009
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          Paar aastat tagasi ostsin Pokertableratingust NL50-100-200 HandHistoryt ning importisin need HEMi.

          Kas neid käsi on võimalik praegu eemaldada? Tahaks HEMi databaasi väiksemaks saada. Oskab keegi aidata?


          edit: Vist leidsin vastuse: http://forums.holdemmanager.com/mana...-i-played.html

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #4010
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Paar aastat tagasi ostsin Pokertableratingust NL50-100-200 HandHistoryt ning importisin need HEMi.

            Kas neid käsi on võimalik praegu eemaldada? Tahaks HEMi databaasi väiksemaks saada. Oskab keegi aidata?


            edit: Vist leidsin vastuse: http://forums.holdemmanager.com/mana...-i-played.html
            Tee parem uus database ning impordi sinna viimase 12 kuu käed ainult. Ei usu, et sul kasu 2012 aasta kätest üldse.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #4011
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Mulle tuli kiri (ilmselt paljudele) kus muuhulgas sees taoline lause:

              Currently you can receive 40% or more off when upgrading to HM2; however, upgrade store credit will be gone forever if you don't act before May 1st, 2014.


              Login sisse ja vahin punnis silmi, et kus see 40% alet on. No ei ole. On ainult $16...
              HM2 pro maksab ~100 ja mulle pakutakse diili $84-ga. Kas ma olen asjadest valesti aru saanud või nad panevad segast. Mis summad teil olid upgrademisel?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #4012
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Mul on $23.82 allahindlust. Basic versioonist on see vist isegi enam-vähem 40% alla, kui mälu ei peta.
                Last edited by Vandalar; 15.04.14, 18:05.

                Comment

                • kondor
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 339

                  #4013
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  rrrr , saada kiri HM supporti, annavad õige allahindluse

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #4014
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Tänan, sain küsimise peale täiendavat krediiti. Esmamulje HM2-st on nigel.
                    Mängida ja raporteid vaadata pole jõudnud aga juba andmete importimisel on jama kuhjaga:
                    1) tegin valiku, kus HM2 saab oma andmed HM1 baasist. Käte importimise kiiruseks kujunes 12 kätt sekundis. Ei tahtnud pool nädalat oodata, katkestasin ära ja eksportisin käed tekstifailidesse.
                    2) Impordin praegu tekstifaile - tundub, et kokku võtab aega 2-3 tundi aga HM2 muud funktsionaalsust pole võimalik kasutada - impordi aken laiab ees.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #4015
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Kohati importimisel programm hangub ja hakkab võtma 33% CPUd ning 6-7GB RAMi.

                      Tabelite struktuur pole sama - pean oma macrod, scriptid ja raportid nullist ümber tegema ja vana baasiga kõrvutama. Oh sa perse küll. Nädal aega importimist tundub nüüd kökimöki olevat.

                      ving-ving
                      Last edited by rrrr; 17.04.14, 07:20.

                      Comment

                      • V4LDO
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 229

                        #4016
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        importisin ka oma 2 päeva hm1 andmebaasist ja hm2 hangus pidevalt jne...
                        aga eks tuleb ikka enne kuu lõppu ära osta...
                        kuidas üldse kõige kergem maksta oleks? tuleb vist Netelleri konto teha?

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #4017
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Maksin puuduoleva summa SEBi virtuaalkrediitkaardiga.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #4018
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            PT4 pakub ka discounti kui HEM1/2 pealt tulete: https://www.pokertracker.com/products/PT4/hm-promo.php

                            Comment

                            • kondor
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 339

                              #4019
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              saaks keegi mingid kiired plussid miinused öelda mõlema puhul? HM2 PT4 siis , tänud ette.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #4020
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                No nii kas HEM1 enam turniiridel ei toimi,Cashlauas töötab

                                Comment

                                Working...