*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #3991
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Mis see kõige uuem update HEM 1-l on
    Pokerstarsis saab vast päris kaua veel HEM 1-ga lasta

    Ja kui ükskord pärast starsi updatet avastad, et enam ei tööta hästi, siis paned starsile eelmise versiooni tagasi ja edaspidi käivitad pokerstars.exe kaudu.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3992
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Ma mõtlesin, et see asi on ikka terveks eluks, aga wtf- mingi mõni aasta ja juba sunnitakse sind "uut" toodet ostma.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #3993
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        http://www.holdemmanager.com/Downloa..._14Feb2014.exe
        Ja kui ükskord pärast starsi updatet avastad, et enam ei tööta hästi, siis paned starsile eelmise versiooni tagasi ja edaspidi käivitad pokerstars.exe kaudu.
        Kuidas saab starsil eelmise versiooi panna (sorry im noob)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #3994
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          Copyd kõik värgi backup kaustast peakausta ja tehtud.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #3995
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            Teatud hetkest Stars enam ei käivitu. Testitud. Peab vist selle 40% sooduka ära kasutama.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #3996
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Kumb parem on- kas HEM2 või PT4?

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #3997
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                Teatud hetkest Stars enam ei käivitu. Testitud.
                Jep, ise ka kogenud, aga vähemalt pool aastat kindlasti lasi mängida. Ja küllap töötab hem1 enne seda ka veel pikka aega, enne kui stars mingi kapitaalse uuendusega välja tuleb. Siis hakkan tegutsema kui see päev kunagi kätte jõuab, seni pohh yolo.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3998
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  HM cloudi kohta oskab keegi midagi õelda? :)

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #3999
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Mina endale olulisi andmeid cloudi ei paneks.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4000
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Mina endale olulisi andmeid cloudi ei paneks.
                      pokkeri käed nii olulised küll ei ole :D

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #4001
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
                        Mis jama olla võib?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #4002
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                          HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
                          Mis jama olla võib?
                          Mul alati aidanud see, et lasen HEM maha ja uuesti peale.

                          Kui see ei aita siis

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #4003
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Ära nüüd hemmi küll sellepärast uuesti installima hakka. Start-all programs lähed postgresqli juurde ja alustuseks võid proovida serverit restartida.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #4004
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                              HM2, täna tegin restardi arvutile ja HM2te uuesti avades tuleb selline asi ette: Hm2 cannot connect to the PostgreSQL database server.
                              Mis jama olla võib?
                              Proovi start - services - otsi Secondary Logon ja disable see.

                              Comment

                              • saugakarel
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 288

                                #4005
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                Ahoi
                                EI leia kuidas saaks HEM1-s main pop upi seadistada. Keegi teab?

                                Comment

                                Working...