*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minbetmillionaire
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 363

    #3946
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    wtf is this? http://blogs.holdemmanager.com/new-nash-charts-for-hm2/

    hudi popup näitab push charti? kas see keelatud ei ole?

    vaatasin hud settingutes ringi veits ja ei leidnud küll, sain äkki valesti aru asjast

    Comment

    • jahimees
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 52

      #3947
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Näitab küll,kohe kui Hud töötab,siis liigud hiirega sinna lauas oleva HUD-i peale ja mul näitab sama charti

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #3948
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        wth, see on küll veider.

        Comment

        • minbetmillionaire
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 363

          #3949
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          "Thank you for contacting us. Your email was escalated to me as a member of the PokerStars Game Integrity team.

          There is a very fine line here. As per our Third Party Tools and Service FAQ page (http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/), we permit "Tools, services or charts that simply tell you odds, starting hand recommendations, etc." but prohibit "Any software that offers direct, real-time game play advice on the appropriate action to take."

          The line we have drawn is that the static Nash based charts fall into the former category and are permitted. However, the "ROFL" chart, as it gives 1st and 2nd level actions (such as "raise/fold", "raise/call") crosses the gameplay advice line and is not permitted.

          We've contacted Hold'em Manager to discuss this issue and expect the latter chart to be removed.

          We appreciate your report.


          Regards,

          Jackson
          PokerStars Game Integrity Team"

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #3950
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            windows 8.1 ja hem1 jooksutab keegi? Ma ei saa seda jama tööle.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #3951
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Oleks abi vaja. Praegu HEM 2 peal ja töötab ühes arvutis main registreerimis koodiga. Kõik tip top

              Lasin HEMI uude arvutisse ja kasutasin seal ka main regamis koodi. Millegi tõttu HUD hangub ja ei tule lauda, kui tuleb ei kuva hero statte ja igasugused imelikud nähtused. Lisaks veel, et Kuidas tuleks seadistada autoimport kaustad?

              Ja kuidas on üldse kõige lihtsam andmebaasi kopeerida? Praegu veits pohmas ja googeldada ka ei jaksa :/

              Krt varem pole probleeme olnud, loodan, et keegi saab probleemile pihta. Tahaks juba uue set upi käima saada.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #3952
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Oleks abi vaja. Praegu HEM 2 peal ja töötab ühes arvutis main registreerimis koodiga. Kõik tip top

                Lasin HEMI uude arvutisse ja kasutasin seal ka main regamis koodi. Millegi tõttu HUD hangub ja ei tule lauda, kui tuleb ei kuva hero statte ja igasugused imelikud nähtused. Lisaks veel, et Kuidas tuleks seadistada autoimport kaustad?

                Ja kuidas on üldse kõige lihtsam andmebaasi kopeerida? Praegu veits pohmas ja googeldada ka ei jaksa :/

                Krt varem pole probleeme olnud, loodan, et keegi saab probleemile pihta. Tahaks juba uue set upi käima saada.
                Ma võin teamviewriga korraks pilgu peale visata kui tahad.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #3953
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  Hudis lähevad mängijatega mängitud käed 0 peale. Niikaua kui keegi välja ei kuku kerib käsi juurde, kui keegi kukub läheb jälle 0. Milles probleem võib olla ?

                  Comment

                  • CeuZ^
                    FPP Pro
                    • Jun 2012
                    • 258

                    #3954
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Ei sa trios HM tööle. Kuhu see täpsemalt trios käsi salvestab? Kas HM peaks leidma automaatselt ülesse?

                    Comment

                    • almer
                      Jube Noob
                      • Nov 2012
                      • 147

                      #3955
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Oleks abi vaja.Selline mure on et kui lauda lähen siis osa statsid on vales kohas või üldse pole.Ja kui mängija ära läheb siis ei kao tema statsid ära ja uuel ei tule midagi asemele.Ja graarafikuid ka ei näita.
                      Mida teha ?

                      Comment

                      • cpkr
                        Jube Noob
                        • Nov 2012
                        • 195

                        #3956
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        Algselt postitas almer Vaata postitust
                        Oleks abi vaja.Selline mure on et kui lauda lähen siis osa statsid on vales kohas või üldse pole.Ja kui mängija ära läheb siis ei kao tema statsid ära ja uuel ei tule midagi asemele.Ja graarafikuid ka ei näita.
                        Mida teha ?
                        mis versioon on , proovi äkki update The latest build is the beta 1.13.02 from October - http://www.holdemmanager.com/Downloa..._10Oct2013.exe

                        Comment

                        • almer
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 147

                          #3957
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Ütleb You are running latest version of holdem manager selles siis asi pole .Mainin ära ka selle et ostsin omale selle alles kunagi oli trial ja siis oli kõik normaalne.
                          Aga siis pole starsis mänginud ka ainult ongame siis oli kõik korras aga nüüd kui ostsin ja tahan starsis mängida siis selline jama.
                          Last edited by almer; 06.02.14, 14:20.

                          Comment

                          • cpkr
                            Jube Noob
                            • Nov 2012
                            • 195

                            #3958
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Algselt postitas almer Vaata postitust
                            Ütleb You are running latest version of holdem manager selles siis asi pole .
                            ok, tasus proovida.. tihti on probleemid update taga ..rohkem ei oska aidata :S

                            Comment

                            • almer
                              Jube Noob
                              • Nov 2012
                              • 147

                              #3959
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Kas keegi oskab abi anda kuidas saan hudi satasid õigese kohta nii et jäävad ka ja kuidas saan oma graafiku tööle.

                              Comment

                              • Cremer
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 214

                                #3960
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                Pärast seda kui kasvõi ühe käe SNAP pokkerit mängid 888s lõpetab HUD näitamise kõikides laudades...Varem on aidanud varasema versiooniga üle install, aga nüüd ei aita see ka enam. Oskab keegi nõu anda?

                                Comment

                                Working...