Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *
wtf is this? http://blogs.holdemmanager.com/new-nash-charts-for-hm2/
hudi popup näitab push charti? kas see keelatud ei ole?
vaatasin hud settingutes ringi veits ja ei leidnud küll, sain äkki valesti aru asjast
wtf is this? http://blogs.holdemmanager.com/new-nash-charts-for-hm2/
hudi popup näitab push charti? kas see keelatud ei ole?
vaatasin hud settingutes ringi veits ja ei leidnud küll, sain äkki valesti aru asjast
Comment