Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Järjekordne mure :P
Mismoodi ma trios saan määrata prefered seat?
Asi selles, et istun lauda, aga nimed on sassis ja kui mitu lauda lahti, siis nimede liigutamisel, liiguvad mõlemas lauas need ja võimatu paika saada ???
Järjekordne mure :P
Mismoodi ma trios saan määrata prefered seat?
Asi selles, et istun lauda, aga nimed on sassis ja kui mitu lauda lahti, siis nimede liigutamisel, liiguvad mõlemas lauas need ja võimatu paika saada ???
Comment