Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
tegin formati
ei kandnud midagi vanast süsteemist üle
default sätted ja puhas andmebaas
algul 1.12.09, siis lasin selle maha ja panin 1.11.07, see ei töötand üldse ja updatesin 1.12.09 peale
ei määranud mingeid resolutsioone, kõik nii nagu varem
device manageris kõik ok
windowsi logides pole midagi, peale sample logi
ja siis tõmbasin nutsu lõpuks ikka, otsisin igasugu vanemaid ja uuemaid draivereid, kõige viimasega ei toimi, aga paar aastat vana draiveriga tundub kõik ok!!! Praegu vähemalt :) Loodan, et jääb ka nii. Aitäh!!
tegin formati
ei kandnud midagi vanast süsteemist üle
default sätted ja puhas andmebaas
algul 1.12.09, siis lasin selle maha ja panin 1.11.07, see ei töötand üldse ja updatesin 1.12.09 peale
ei määranud mingeid resolutsioone, kõik nii nagu varem
device manageris kõik ok
windowsi logides pole midagi, peale sample logi
ja siis tõmbasin nutsu lõpuks ikka, otsisin igasugu vanemaid ja uuemaid draivereid, kõige viimasega ei toimi, aga paar aastat vana draiveriga tundub kõik ok!!! Praegu vähemalt :) Loodan, et jääb ka nii. Aitäh!!



Comment