*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #3226
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tegin formati
    ei kandnud midagi vanast süsteemist üle
    default sätted ja puhas andmebaas
    algul 1.12.09, siis lasin selle maha ja panin 1.11.07, see ei töötand üldse ja updatesin 1.12.09 peale
    ei määranud mingeid resolutsioone, kõik nii nagu varem
    device manageris kõik ok
    windowsi logides pole midagi, peale sample logi

    ja siis tõmbasin nutsu lõpuks ikka, otsisin igasugu vanemaid ja uuemaid draivereid, kõige viimasega ei toimi, aga paar aastat vana draiveriga tundub kõik ok!!! Praegu vähemalt :) Loodan, et jääb ka nii. Aitäh!!

    Comment

    • eluvaatleja
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 135

      #3227
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      loodame parimat, et jääb

      lihtsalt infoks, et siit saab holdemi vanemaid versioone:

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #3228
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Liiga vara hõiskasin. Võtsin nüüd 13 lauda lahti ja krt küll, ikka sama jama. Nüüd ei vilgu hudid, aga üksteise otsas on küll. Kui print screen'i tegin ja painti pildi copy'sin siis üle painti olid ka hudid.

        Mõistus on otsas ja närvid läbi, kuidas saab nii kaua ühe asjaga nussida.

        EDIT: ei saa hetkel ühelgi teisel saidil mängimist proovida, kuna pole raha nendel ja mb account on lukus, oodates adress verification letterit.

        Comment

        • eluvaatleja
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 135

          #3229
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          installida mõni vanem versioon 1.11.06a, aga enne seda võid veel proovida installida mõni teine sobilik graafika draiver (ei pea olema just sama firma draiver, aga see võib muidugi põhjustada muid jamasid...) ja siis uuesti see nö töötav draiver tagasi, äkki saab graafika draiver sul arvuti käivitamisel "haiget" ja töötab vaid mingi teatud aeg. samas kui sul on pc tüüpi arvuti, siis võid proovida graafikakaardi tõstmist mõnda teise slotti (kui emaplaat seda muidugi üldse võimaldab). arvutilammutustest saab väga odavalt vanu pci siinile sobivaid kaarte.

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #3230
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            proovin vanemat versiooni veel.

            tegemist läpakaga, niiet graafikakaarti ümber tõsta ei saa.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #3231
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              SR 1337 proovi nii HEM1-s table prefereces-force ontop ja active table only linnukesed ette

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #3232
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                kuidas on võimalik siduda HUD 3bet stats custom 3bet POPUPiga? ehk kui lähen hud-is 3bet statsi peale siis tuleb ette custom 3bet POPup koos positsiooniliste 3bet statsidega.

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #3233
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Ee.. need kes on uuendanud HEM1 HEM2 peale.. kuskilt nagu jäi meelde et HEM2 ei meeldi.. ja tagasi HEM1 peale minna ei saa.. nii et ei soovita upgrate teha?

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #3234
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                    Ee.. need kes on uuendanud HEM1 HEM2 peale.. kuskilt nagu jäi meelde et HEM2 ei meeldi.. ja tagasi HEM1 peale minna ei saa.. nii et ei soovita upgrate teha?
                    1. tee enne üleminekut databasest backup
                    2. installid uue versiooni (testid seda nii, et uued pokkerikäed, mis andbebaasi tõmmatakse, jäävad lisaks kuhugi arvuti kõvakettale).
                    3. kui hem2 on jama, siis paned vana versiooni tagasi, restored andmebaasi (aga esimest korda tee ainult hem2 uninstall st alguses võid üritada andmebaasi alles jätta ja siis installi hem1 tagasi st võimalik, et pääsed andmebaasi restoremisest) ja impordid kõvakettalt testi aeg sinna salvestunud käed (kaustast, mille sa enne testi käte jaoks tegid. aga võid seda teha ka hemi poolt kõvakettale kopitud kätearhiivist st käte arhiivikausta salvestamise pead enne hemi poole pealt sisse lülitama).

                    ma ise küll pole hem2 installinud ja hiljem siis hemi1 peale tagasi kerinud, aga teiste versioonidega olen nii teinud ja asjad on toiminud.
                    Last edited by eluvaatleja; 23.01.12, 20:21.

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #3235
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      mul on see databaas meeletult suur. backupi tegemine võtab ilmatu aja.. kunagi formatit tahtsin teha.. siis loobusin, sest ma usun liialdamata, et see oleks mitme päeva protsess.


                      E: Üks asi veel HEM kohta. Nimelt HEM turna graphh on mul selline

                      Ma ühtki filtrit kunagi näppinud ei ole, aga probleema selles, et joon jookseb valetpidi (tegelt peaks üles, mitte alla liikuma). Igas mängus teeb mu millegipärast kaotajaks, pole limiiti kus näitaks, et olen võitja. Krt ei jaga ka väga hästi seda süsteemi, on kellegil ideed, mis paigast on? Graafiku pluss peaks olema ca samapaju tegelt kui näitab miinust.
                      Last edited by MTTSNG; 23.01.12, 20:29.

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #3236
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        mul tegi graafikuga nalja versioon 1.12.09, aga õnneks vaid ühel päeval. restartisin arvuti ja jooned korras.

                        mingi versioon 1.12.09a update on ka vist väljas ehk aitab (kuskilt hemi kodulehelt oleks nagu silma jäänud).

                        samas ilma backupita oleks nagu pommi otsas istumine

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #3237
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Jooksis ta nüüd kokku kuna viimased 4h juba selline või see normaalne ?
                          HM2 peale ja importib PT3st siis vanu käsi - sellega siis tegu. Kuid ma ei näe Hemi poolt mingit edasi liikumist.

                          Samas käsi on ka paar milli, kuid väike joon võiks kuskil siiski liikuda ma ei tea kas nüüd uuesti proovida või lasta tal pusida.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #3238
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            Obv waste of time. Manual Import ftw.
                            FML 5 tundi raisatud

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #3239
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Plaanin osta Omaha Manageri, aga tundub, et ainult OM2 on müügis, kas kuidagi oleks võimalik esimest osta? Kui ei, siis kas OM2 ja HM1 saavad koos samal arvutil eksisteerida?

                              Comment

                              • rainer
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 383

                                #3240
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kui formatit teha, siis lihtsalt copyda see HMarchive folder pärast formatit uuesti üle ja lifetime statistika peaks säilima ?

                                QUOTEn kyll 2 aastat vana tsitaati, aga mul sama küsimus.
                                Pean arvutile arvatavasti formati tegema. Kuidas oma lifetime käed alles hoida?
                                Mis selle HMarchive folderiga tegema peab? Kas nii ei saa, et ekspordin HM2-st käed mälupulgale ja pärast kui uuesti HEMi peal installin, siis impordin uuesti sisse ?

                                Comment

                                Working...