Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Probleem selline, et tahtsin sõbra cashgame statid oma hemis üle vaadata. Kuna ta pole ühtegi programmi kasutanud palus ta emaili kaudu pokerstarsi supportist oma hand history ja saatis mulle. Tegin desktopile uue folderi ja lükkasin lahtipakitud tekstifailid sisse. Määrasin Hemis uue import folderi. Panen importima leiab käed ja ütleb 0 files imported ja xxx arv erroreid.
Proovisin kõiki variante ja ikka näitab 0 files imported. Tekstifaili proovisin ümber salvestada isegi UTF-8 peale. Ikka mitte midagi.
Kasutan XP-d ja Hemi viimast versiooni
Kummaline on see, et olen varem ka kunagi ammu oma hand historyt meili teel küsinud ja siis on databaasi ära salvestanud. Äkki keegi teab aidata? Tänud ette
Edit: Sain lahenduse luues täiesti uue databaasi nende käte jaoks. Uude databaasi importis kohe sisse. Kuid samas ei tea ikka miks vanasse ei importinud.
Eile ilmnes uus probleem, et enda käsi ei importinud HEMi. Table manager näitab 700kätt. Sisse importis 500 ja rohkem käsi ei leia. Tulemustes läks +30$ kaotsi.
Viimane sessioon aga näitas table manager poole vähem käsi kui mängisin ja databaasi ei importinud midagi. Peale uue databaasi loomist leidis aga viimase sessiooni käed kõik. Ajuvaba nuss sellega
Probleem selline, et tahtsin sõbra cashgame statid oma hemis üle vaadata. Kuna ta pole ühtegi programmi kasutanud palus ta emaili kaudu pokerstarsi supportist oma hand history ja saatis mulle. Tegin desktopile uue folderi ja lükkasin lahtipakitud tekstifailid sisse. Määrasin Hemis uue import folderi. Panen importima leiab käed ja ütleb 0 files imported ja xxx arv erroreid.
Proovisin kõiki variante ja ikka näitab 0 files imported. Tekstifaili proovisin ümber salvestada isegi UTF-8 peale. Ikka mitte midagi.
Kasutan XP-d ja Hemi viimast versiooni
Kummaline on see, et olen varem ka kunagi ammu oma hand historyt meili teel küsinud ja siis on databaasi ära salvestanud. Äkki keegi teab aidata? Tänud ette
Edit: Sain lahenduse luues täiesti uue databaasi nende käte jaoks. Uude databaasi importis kohe sisse. Kuid samas ei tea ikka miks vanasse ei importinud.
Eile ilmnes uus probleem, et enda käsi ei importinud HEMi. Table manager näitab 700kätt. Sisse importis 500 ja rohkem käsi ei leia. Tulemustes läks +30$ kaotsi.
Viimane sessioon aga näitas table manager poole vähem käsi kui mängisin ja databaasi ei importinud midagi. Peale uue databaasi loomist leidis aga viimase sessiooni käed kõik. Ajuvaba nuss sellega
Comment