Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kui on olemas Holdem pro version, kas siis on võimalik kuidagi kasutada omaha manageri 15 day trialit? Kui on, siis kust ma seda aktiveerida saan vms?
Kui on olemas Holdem pro version, kas siis on võimalik kuidagi kasutada omaha manageri 15 day trialit? Kui on, siis kust ma seda aktiveerida saan vms?

[/URL]
Comment