*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wanapagan
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 310

    #2851
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hem 1 ? ehk http://www.holdemmanager.com/hm1-build-released aitab

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #2852
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      viga selles, et hem impordib umbes 10% käsi ainult, mängisin täna umbes 3k kätt ja näitab ainult 300-400 kätt, update tehtud, paika pandud millisest folderist ja selline huinjaa siis..

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2853
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        oh sain teada milles viga mul oli - stars peab salvestama ka tournament summaries. igaks juhuks, kui kellegil tekib sama jama - http://faq.holdemmanager.com/questio...er+Stars+Setup
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2854
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          täpsemalt importis hem viimase tunni aja käed kui praegu vaatasin reportside alt.. kuigi sess ise kestis tunde, saidiks triobet..

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #2855
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Miks HEM ei kuva Pokerstarsis statse? Leiab laua üles ja player pref. on kõik linnukesed olemas jms, aga miskipärast ei kuva statte, milles probleem võib olla, keegi teab?!
            Nii.. Proovisin nüüd ja sng'del kuvab ta statte, aga kui proovisin PLO/NL50 HU, siis ei miskit, 6-maxis ilmselt sama lugu. Mis värk on?

            Comment

            • cypher
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 143

              #2856
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Nii.. Proovisin nüüd ja sng'del kuvab ta statte, aga kui proovisin PLO/NL50 HU, siis ei miskit, 6-maxis ilmselt sama lugu. Mis värk on?
              http://forums.holdemmanager.com/mana...tml#post587531 ehk aitab.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2857
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Kui ma overwriten uue HEM'i vana HEM'i peale, kas siis kaovad HH'd jms asjad ära kõik ?! St, et pean kõik HH'd uuesti importima panema & samuti pole ka confe alles?
                Last edited by kjmrc; 08.09.11, 13:40.

                Comment

                • cypher
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 143

                  #2858
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Peaks kõik alles jääma.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #2859
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Jälle miski probleem. 2 päeva tagasi importis HEM ilusti kõik Pokerstarsis mängitud PLO25 & NL50 HU käed sisse, täna siis olen jälle mõnes lauas & panen start autoimport, leiab 4 faili, impordib need sisse, aga errors on 52, tundub nagu kõik käed, mida mängisin on errori all. Mis võib viga olla, et üks päev impordib, teine päev mitte.. wtf? :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2860
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Jälle miski probleem. 2 päeva tagasi importis HEM ilusti kõik Pokerstarsis mängitud PLO25 & NL50 HU käed sisse, täna siis olen jälle mõnes lauas & panen start autoimport, leiab 4 faili, impordib need sisse, aga errors on 52, tundub nagu kõik käed, mida mängisin on errori all. Mis võib viga olla, et üks päev impordib, teine päev mitte.. wtf? :D
                      Vaatasin graphed handsist, et on importinud 9 kätt kogu sessi jooksul, 2 kätt minutilise vahega, järgmine tuleb juba 5 minuti pärast jne :D

                      E: Proovisin uuesti, nüüd importis 3 faili ja 124 errors.. lol, tilti ajab vaikselt see, ükspäev kõik korras, järgmine hommik ei impordi enam käsi :D

                      E2: Ja pilt ka

                      Last edited by kjmrc; 09.09.11, 09:06.

                      Comment

                      • Rebz
                        Julm Donk
                        • Jun 2010
                        • 31

                        #2861
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        tere...siuke teema et panin everestis hemi toimima ja importisin käed ära..a mingil põhjusel näitab statistikat väääga mööda..turnade sisseostud jäävad mul 2-5 $ vahele ja hem näitab 11$ ja graafik peax mõnesajaga plussis olema...a hem näitab -600.. wtf? milles asi võix olla? pole purjus peaga ka mängind et selliseid miinused enda teadmata tootnud olex

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #2862
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Osad saidid ei salvesta turniiri BI'd historisse ja pead ise käsitsi sisestama. Vaata HEM'i optionsite alt default tourney Buy-ins üle.(see muidugi ainult siis kasulik, kui mängid sama BI'ga kogueg, kui mängid midagi muud, siis pead ikkagi käsitsi ära muutma)

                          Comment

                          • rehepapp
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 4

                            #2863
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Probleem holdem manager`iga. Mingi aeg enam programm ei avanenud ja viskas veateate. Uninstallisin siis maha ja proovisin Manageri uuesti peale panna, aga nüüd viskab installismisel veateate : error opening file for writing: C:\Program files\RVG Software\Holdem Manager\HMImport.exe

                            mis teha?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2864
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Searchin oma nime HEM-is aga ei leia ei minu ega kellegi teise kasutajat. Käed imporditud.

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #2865
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Olen jõudnud otsusele, et arvutile aeg format teha. Seoses sellega küsimus, HEM on kogunud aastaid mängijate kohta infot, kuidas ma saan veenduda, et kõik confid, historyd, setingud jne, saaks kuidaski salvestatud enne formatit pulgale. ?
                                Oskab ehk keegi juhendada kes sama asja teinud?
                                Teiseks, ma ei leia kuskilt oma hem seerialit [ ostetud hem muidugi ] Kust ma selle teada saan?

                                Comment

                                Working...