Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Jah, importisin üldkausta.
Ma ei usu, et midagi kuskile kaduma läinud kuna alles eile vaatasin oma lifetime graphi ja seal olid kõik käed olemas.
Jah, importisin üldkausta.
Ma ei usu, et midagi kuskile kaduma läinud kuna alles eile vaatasin oma lifetime graphi ja seal olid kõik käed olemas.
Comment