Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
nii, pakkus database update ja panin ok. ning peale seda kui hemi käivitasin viskab sellise pildi ette ja midagi teha ei lase. kuidas seda fixida???
[IMG]
[/IMG]
nii, pakkus database update ja panin ok. ning peale seda kui hemi käivitasin viskab sellise pildi ette ja midagi teha ei lase. kuidas seda fixida???
[IMG]
[/IMG]
Comment