*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #2641
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Jooksid 10 kuud üle EV, võid 10 kuud alla ka joosta. Võid homsest üle EV jälle joosta, võid ka mitte. Tõenäosusteoorias on kõik võimalik ja siit ei oska sulle keegi öelda millal su downswing otsa saab.
    eks uppuja tahab ikka õlekõrrest haarata :D aga igasugused postid EV kõverate kohta on oodatud

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #2642
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Bah, panin uue windowsi peale uuele kõvakettale ja nüüd kui installin HEM'i ja valin CP 1 siis annab sellise errori: License Failure Details
      --------------------------------------------------
      6/23/2011 5:53:08 PM
      cy
      --------------------------------------------------

      Errors connecting to the server.

      DETAILS

      Could not activate license at server.
      No more activations allowed. You must first deactivate the software from the original machine before attempting to activate again.

      Kuidas ma selle deactivatema peaks vanalt kettalt kui seda pole enam seal?

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #2643
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Romka Vaata postitust
        Bah, panin uue windowsi peale uuele kõvakettale ja nüüd kui installin HEM'i ja valin CP 1 siis annab sellise errori: License Failure Details
        --------------------------------------------------
        6/23/2011 5:53:08 PM
        cy
        --------------------------------------------------

        Errors connecting to the server.

        DETAILS

        Could not activate license at server.
        No more activations allowed. You must first deactivate the software from the original machine before attempting to activate again.

        Kuidas ma selle deactivatema peaks vanalt kettalt kui seda pole enam seal?
        Algselt postitas Patvs Vaata postitust
        Reset your serial.


        we have launched a new online form for resetting your own serial codes.

        This can be used to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn't allow you to continue.

        Please go to Hold'Em Manager Poker Software - Tracking and Analysis Poker Software and signup with a new login name and password or use your existing account. After that, simply navigate to "Upload License Code" and you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.




        Read: http://faq.holdemmanager.com/questio...rHoldemManager
        hi, what is this problem? License Failure Details -------------------------------------------------- 6/14/2011 10:25:00 PM cy -------------------------------------------------- Errors connecting to the server.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #2644
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Tänud Taavi, sain selle nüüd korda aga kohe järgmine probleem, 2h juba jamanud ja jagu ei saa, googlest ka enam abi ei leidnud, ehk keegi siit teab.

          Sain HEM'i tööle nüüd ja üritan importida backupi mis sai tehtud pgAdminniga, pgAdminni sain vist selle importitud aga kui HEM'i tööle panen siis on kõik ikka blank sest HEM kasutab ju seda vana database edasi? Ja kui nüüd võtta database management siis seal saab ju ainult exportida käsi, mitte importida?

          Väga keeruline jutt tuli vist nüüd aga ehk keegi teab aidata, ei tahaks küll täiesti nullist jälle alustada.

          Comment

          • Ingvar78
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 117

            #2645
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Tõmbasin HEM-i enda uude arvutisse, kõik töötab v.a see, et Pokerstarsis mängides statse ei näita. OO-s jällegi kõik sujub.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #2646
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Table manageris proovisid seda punast risti lauaga ühendada?

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #2647
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Tänud Taavi, sain selle nüüd korda aga kohe järgmine probleem, 2h juba jamanud ja jagu ei saa, googlest ka enam abi ei leidnud, ehk keegi siit teab.

                Sain HEM'i tööle nüüd ja üritan importida backupi mis sai tehtud pgAdminniga, pgAdminni sain vist selle importitud aga kui HEM'i tööle panen siis on kõik ikka blank sest HEM kasutab ju seda vana database edasi? Ja kui nüüd võtta database management siis seal saab ju ainult exportida käsi, mitte importida?

                Väga keeruline jutt tuli vist nüüd aga ehk keegi teab aidata, ei tahaks küll täiesti nullist jälle alustada.
                Kõige lollikindlam viis:
                1. võta database management ja export hands. Minu vana arvuti, mis oli igapäevane tööarvuti ja püsinud formattimata juba 2 aastat, 3GB mälukaga ja 2.3Ghz Dual core (Dell Latitude 820) tegi selle töö ära 3 tunniga - 2milj kätt.
                2. Nüüd kopeeri need txt failid uude arvutisse ja impordi läbi HEMi sisse (import folder või siis import files). Uus arvuti I5 2.5Ghz 8GB RAM SSD ketas undas 6 tundi ja tehtud said need 2 milj. kätt.

                Kui sul on aga tehtud andmebaasist backup, siis impordi see läbi pgAdmini ja ütle HEMile database managemendi alt, et see andmebaas on default. Pole testinud kuid peaks toimima. Vanas arvutis oli mul 2 andmebaasi HEMis.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #2648
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Mhm, asi selles, et vanasi faile enam pole kahjuks, sai tehtud backup läbi pgAdminni nii nagu HEMi kodukal kirjas. Aga seda restore nüüd samamoodi tehes ei muutu midagi. Ja vanale kettale sai format tehtud.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #2649
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    Mhm, asi selles, et vanasi faile enam pole kahjuks, sai tehtud backup läbi pgAdminni nii nagu HEMi kodukal kirjas. Aga seda restore nüüd samamoodi tehes ei muutu midagi. Ja vanale kettale sai format tehtud.
                    Kas uues arvutis peale HEMi, postgresi installi ja andmebaasi restore ilmub HEM->Database management->klikka connect==Database Control Panel midagi, mida HEMil on võimalik kasutada?

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #2650
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Seal on ainult HoldemManager *** DEFAULT DATABASE*** .

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #2651
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Romka Vaata postitust
                        Seal on ainult HoldemManager *** DEFAULT DATABASE*** .
                        Ja läbi HEMi vaadatuna seal vanu käsi pole kuigi import läbi pgAdminIII on tehtud?

                        Ma paneks HEMi kinni, kustutaks läbi pgAdminIII selle tühja DB ära ja prooviks uuesti failist restoreda. Siis avaks HEMi ja vaataks mis juttu ta räägib.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #2652
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kustutasin hetkel kõik databased ära pgAdminnis ja siis tegin uue kuhu tegin restore uuesti ja HEM'i avades on ikka null, nagu backup fail oleks tühi vms? Samas ta on 204MB suur. Kui keegi on nõus siis ma võin isegi Skype vestluse temaga teha ja kui suudab mul selle tööle saada võin moneybookersisse mingi summa eure ka saata vaeva eest.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2653
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kas mingit moodi saab eraldi vaadata käsi, mis on mängitud FR, 6-max ja HU laudades.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #2654
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Miks mu HEM statse ei kuva Pokerstarsis? Kõik on nagu õigesti pandud!

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #2655
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Kustutasin hetkel kõik databased ära pgAdminnis ja siis tegin uue kuhu tegin restore uuesti ja HEM'i avades on ikka null, nagu backup fail oleks tühi vms? Samas ta on 204MB suur. Kui keegi on nõus siis ma võin isegi Skype vestluse temaga teha ja kui suudab mul selle tööle saada võin moneybookersisse mingi summa eure ka saata vaeva eest.
                                Tsekka seda ja tuleta meelde, kas backup sai tehtud nii:

                                Samalt lingilt saad ka restore õpetuse. Soovitan jälgida kõiki linnukesi ja encodingu seadeid punktuaalselt.

                                Comment

                                Working...