*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #166
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas taipupole
    See väärib siia postitamist:

    1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
    * Tourney support for all sites
    * Entraction Support
    * Hand Range Analyzer in Replayer
    * SNG Luck Factor

    1.09 Release Mar 15
    * Auto Rate
    * Multi Currency
    * Omaha Beta
    * Table Scanner Beta
    Väga vinge, keep working.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      See HEM'i turnade toetus on sitaks hea asi, eriti Starsi mängijatele, kuna nüüd näeb ka graafikuid.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #168
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

        kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

        käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #169
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

          Algselt postitas farik666
          kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

          käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????
          Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.

          Comment

          • Swicheroo
            Julm Donk
            • Jan 2009
            • 50

            #170
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.

            Comment

            • krstjan88
              Julm Donk
              • Jan 2009
              • 27

              #171
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
              Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #172
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas krstjan88
                Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
                Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .
                Esimese kohta: Et numbrid oleks üksteise all? Siis pane stat-new line-stat-new line-stat-new line jne. Tahad mitu tulpa teha, siis teed uue "paneli".

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #173
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.

                  unustasin enne postitada, aga asi lahenes kui tegin HEM'le restardi..

                  Comment

                  • Swicheroo
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 50

                    #174
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kellegil teisel ei ole täna HEM trios näkku pannud?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas Swicheroo
                      Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.


                      Ehk aitab.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #176
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Uurisin HEM-i kodukat ja avastasin, et Unibetis võimalik ka saada tasuta litsents HEM-ile. Kuna ma ise seal põhiliselt hetkel mängin, siis küsimus selline: Kui ma teen vennale konto seal ja oma arvutiga mängin, kas ma siis hiljem saan enda kasutajanimega HEM-i täisversiooni oma arvutis kasutada? ??? :P

                        Comment

                        • Swicheroo
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 50

                          #177
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kahjuks ei aidanud.

                          Sain siiski tööle. Unustasin alguses autoimportfolderi uuesti ära märkida.

                          Comment

                          • krstjan88
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 27

                            #178
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #179
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas krstjan88
                              Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne
                              hud options - player preferences - stat - "abbrevations" lünk tee tühjaks või kirjuta, mis iganes sa tahad näha

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #180
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?

                                Comment

                                Working...